Mars Yuva Arıyor, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Mars
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
24-06-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Anne kedi bebekleri artık istemediği için terasta kalmak zorunda olan Mars bebek erkek ve oldukça sağlıklı bir kedidir. 2,5 aylık civarı olan bebek Mars'ın kum alışkanlığı var ve kuru mama yemektedir. Maalesef ki geçici evlerindeki komşuları bebek kedilerin bahçeye inmesi durumunda atmakla tehdit ediyorlar. Bu güzel kedicik sıcacık yuvasına kavuşmak için can atıyor. Onu çok sevecek asla bırakmayacak bir yuva arıyoruz. Kısırlaştırma ve takip şartı ile sahiplendirilecektir. İletişim: 0507 980 6224

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.