Mavi Gözlü Alman Kurdu- Ücretsiz, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
MAVİ GÖZLÜ
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Alman Çoban Köpeği
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
20-06-2009
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Kısırlaştırılmış ve kuduz aşısı yapılmıştır. Ailelerimizi özenle seçeceğiz. İstediğimiz bir ömür hastalıkda sağlıkda , yaşlılıkta beraber olma sözünü verebilecek ailelerdir. Yer Tuzla rehabilitasyon merkezi. Nüfus kâğıdı fotokopisi, ev faturası fotokopisi ile beraber ailenizle geliniz. Yalnız gelenlere köpek verilmeyecektir. Sahiplenmek isteyenler, (0532) 627 02 38 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz ÜCRETSİZDİR AMA YARDIM KABUL EDİYORUZ. Haftanın 7 günü saat 12:30 -15:30 arası sahiplendirme yapıyoruz

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.