Maviş Oğlan Ömürlük Yuvasını Arıyor - İzmir, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
MAVİŞ
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Kedi
Irk
Van Kedisi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
22-03-2020
Yaş
Yaşlı ( 7 yaşından büyük)
Açıklama
MAVİŞ OĞLUMUZ ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYOR ..... İZMİR - 0555 284 1538 MAVİŞ OĞLUMUZ .... HİKAYESİNİ OKUR MUSUNUZ... Sahibi Bakım Evine kaldırılınca Acilen Geçici Yuvaya alındı ...((( Üzgün kaldı.. Mahsun kaldı ...:((( Ankara Kedisi, Masmavi Gözlü , Erkek, 9 yaş civarı, Kısır, Tüm aşıları ve sağlık kontrolleri mevcut. Tüm yaşamı boyunca Evin tek Pisisi olarak yaşamış ve Bebek gibi bakılmış bir Oğul ... * Bu nedenle diğer Pisilerle arası iyi değil ve Küçük Çocuklardan tedirgin olmakta..* Sessiz, sakin ve Huzurlu ortamları seviyor. Şu an 17 Pisili Geçici Yuvada ve Çok Mutsuz ...:(((( MAVİŞ OĞLUMUZU Evlat gibi görecek ve Gözlerindeki hüznü silecek Ailesini arıyoruz, İZMİR - 0555 284 1538

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.