melodi

Detaylar

Melodi'Ye Ömürlük Ailesini Arıyoruz, Belki De O Sizsinizdir, Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit)

Melodi, dişi, kısır, sevgi dolu bir terrier. Özel bir can. Sokakta yaşama tutunmaya çalışan akıllı bir kız. Ne yazık ki daha önce bir trafik kazası geçirmiş, yine sorumsuz bir sürücü ona çarpıp kaçıyor, kimi iyi insanlar onu tedavi ettiriyor. Şu an gayet iyi durumda. Yaşadığı onca talihsizliğe karşın sevgi dolu, uyumlu ve sıcakkanlı bir can. Eğer ona aile olmak, geçici bir hevesle değil ömürlük bir yuva olmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz, aksi halde gereksiz yere meşguliyet vermeyiniz. (Melodi, Kocaeli Hayvanseverler Derneği'ne kayıtlı bir can olup, Kocaeli ve çevre illerine, köpek sahiplendirme sözleşmesiyle sahiplendirilecektir. Bahçeli evi olanlar öncelikli olarak tercih sebebidir.)

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 159835
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 16-04-2019 saat 13:35
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0533✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

20 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar