Minik Kaplan Yuva Arıyor, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Kaplan
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-01-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Kaplan'ı birkaç gün önce soğuk ve yağmurlu bir günde miyavlarken buldum. Sanırım annesini kaybetmişti. Onu o halde bulunca sokakta olmasını istemedim ve eve aldım. Fakat evimizde 2 tane kendi kedimiz, 1 tane de tedavi altında olan kedimiz var. Sokakta yaralı ya da hasta bir kedi bulduğumuzda eve alıp kendi imkanlarımızla tedavisini yapmaya çalışıyoruz ve ardından yardıma daha çok muhtaç olanlara yer açmak için sahiplendiriyoruz. Bundan dolayı da Kaplan'a yuvasını açabilecek, en ufak sorunda onu dışarı atmayı düşünmeyecek ("koltukları tırmalıyor", "elimi çiziyor" vb.) vicdanlı ve merhametli insanları arıyoruz. NOT: Kaplan tahminen 3 aylık civarı, erkek ve sevgi dolusu bir yavru. Yer: Kartal/İSTANBUL İletişim: 0535 040 01 10 (Gönül Hanım)

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.