minik kızımız yuva arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
mila
Konum
Elazığ / Elazığ
Pet Türü
Kedi
Irk
Sarman
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
21-11-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
bu kızı kapımızın önünde bulduk çok sevimli tombul bir kız belliki sahibi dışarı bırakmış onun sadece sevgi mama ve suya ihtiyacı var herkes cins kedi sahiplenmek istiyor bu güzel kuzular sokaklara terk ediliyor sizde hikayesi olan bir canı sahiplenmek istemez mısınız onun o sevgi dolu gözlerine baktığınız an onun ailesi olamak isteyeceginize eminim çok oyuncu sırnaşık sizin yanınızdan başka yere gitmek istemiyor tuvalet eğitimi var bu minik kıza yuva olmak isteyen var mı?

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.