paspas

Detaylar

Norveç Orman Kedisi Paspas Ömürlük Yuvasını Arıyor, İstanbul

Bu şahane dişi Norveç Orman kedisinin adı PasPas. yaklaşık 1 yıl önce onu ilk veterinerde gördüğümüzde hayata küsmüş bir kafeste oturuyordu. Tedavi için kliniğe bırakan kişiler gelip almamış veteriner de bu güzelliği kıyıp sokağa geri bırakamamıştı. Halini görüp dayanamadım aldım bahçeme getirdim kafeste yaşamaktan bozulmuş psikolojisi oldukça toparlandı morallendi ve bu kız çok güzelleşti daha sonrasında da havalar soğuyunca evin içindeki kış bahçesine aldık. 4 ay içinde taşınacak olmamız, hayvan nüfusumuzun kalabalık ve sokakların onlar için tekin olmaması ve onun sıcak direkt ilgi görebileceği özel bir yuvası olmasını çok istiyor olmam sebebiyle sahiplendirmek istiyorum. Sürekli mahzun mahzun içeriye bakıyor ve sıcak güvenli bir yer istiyor..Arada içeri alıyorum ancak evdeki köpek içeride kedi asla istemiyor. Paspas ev hayatına süper uyum sağlayacak, yaklaşık 2 yaşlarında, çok güzel tüyleri olan, hareketli, oyuncu, sevecen çizgi film kahramanı gibi bir kedi. İçeri aldığımdan tuvalet eğitimi de var. İçeriyi hiç yadırgamıyor kalorifer önünde yatmayı çok seviyor. İç dış parazit uygulamaları yapıldı. Kısırlaştırımış. Kedi bakımında tecrübesi olan ve ona ihtiyacı olan sabrı ve sevgiyi gösterecek ömürlük yuvasını arıyor.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 158480
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 06-02-2019 saat 17:05
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0532✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
02 Aralık 2019 19:11
musayildiz

MERHABA. KEDİYİ SAHİPLENDİRDİNİZ Mİ ACABA

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

20 üye şu anda sitede. Ayrıca 803 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar