O Mutlu Olsun Yeter..., Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Maylo
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
İran Kedisi (Persian)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
22-03-2013
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
5 mayıs 2011 doğumlu oğlumuz. içim cız ederek açıyorum malesef bu sahiplendirme başlığını. Eşimin kedi tüyü akarına alerjisi çıktı. alerjik astıma kadar gidebilir dedi doktoru. mecburen oğlumuzu sahiplendirmek zorundayız. aşağı yukarı 2 kilo royal canin persian maması. 2 ay gidecek kadar cat pellet kedi kumu. yemek kabı, su kabı, 2 tane tuvaleti, tarağı oyuncağı, tasması, kedi tırmalama tahtasına kadar ücretsiz vereceğiz. Kullandığı mama ve kumdan başka kullanamaz. Erkek olduğu için koku bırakabilir.. Kumdan başka yere yapmaz ama istisnai durumda kabı pis ise vb. yapabilir. Günlük taranmalı ve gözleri silinmelidir. bakım isteyen bir ırktır. bazen fazla miyavlar. kola bacağa gelmeye çalışır erkek olduğundan. Lütfen tüm bunları gözönünde bulundurun. Bizim tek isteğimiz oğlumuzun mutlu bir yuvada olması. Bu nedenle de sahiplendirdiğimiz aile ile sürekli iletişim halinde olmak zorundayız. İlgilenenler bu hususu göz önünde bulundurmalı. Sözleşme ile sahiplendirilecektir. İnternette bir tane sözleşme buldum. alttaki linkten bakabilirsiniz. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150189106348521.309599.49173023520 Ona çok değer veriyoruz. Gerçek oğlum olsa bu kadar severmiydim bilmiyorum. Ona iyi bakılacağından emin olmak istiyoruz sadece... Tüm bu ince elememiz bu yüzdendir. hiç bir kazanç beklemiyoruz.. aşıları tamdır. Karnesi ile verilecektir.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.