Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

Detaylar

Oğlumu Sahiplendiriyorum, İstanbul

Gözüm gibi baktığım oğlumu artik ailemle çok büyük sorunlar yaşadığım için çok üzülerek sahiplendiriyorum. Kendisi 1 buçuk yaşında 20 nisan 2013 doğumludur. 4.500 kilodur. Doğumundan beri ev ortamında bakıldığından bahçeli yerde yaşayamaz alacak kisi evde bakmalidir. Eve asla bir zarari yoktur esyalari parcalama huyu yoktur. Tuvalet egitimi var. Dışarıya çıkarıldığında dışarıya yapar fakat biz evde bez üzerine alistirdik. Parazit uygulamalari ve bebekken yapilmasi gereken tüm asilari yapılmıştır. Karnesi ve tum esyalari ile asla ucret talep edilmeden verilecektir. 15 kg mamasi ödülleri yatagi mama kaplari taraklari bakim ürünleri ve bir cok kiyafeti ile verilecektir. Tek kötü yönü havlama sorunu ve yabancılari sevmemesi ve yalniz kalamamasidir. Alacak kisi bu yönünü bilerek almalidir . Tercih olarak bu konularin ustesinden gelebilecek kisiler ariyoruz. Alacak kisi bunlari bilmeli ve kesinlikle evde bakmalidir. Soguga hic dayanikli degildir. Evde bakilmasi şarttır. Sahiplenecek kisiyi ilk önce tanimak istiyoruz bana kendini ve yasam ortamini anlatan mesaji buradan yollayabilirler. Ve takipte kalmak istiyoruz.

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 42844
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 16-08-2014 saat 14:26
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
16 Ağustos 2014 19:43
sera26

merhaba ben odi'yi sahiplenmek istiyorum ... daha öncede 2 tane dostumuzu sahiplenmiştim tecrübeliyim ve bazı barınaklarda köpeklerle ilgileniyorum . kabul ederseniz bakımından şüpheniz olmasın ... iyi günler ve kabul ederseniz bu hesaptan uğlaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla  

17 Ağustos 2014 09:49
ebru0009

köpek bakmak istiyorum ailemde istiyorum hiç bakmadım tecrübem yok ama egitim alırsam başarabilirim sahiplenmek istiyorum bende istanbulda oturuyorum

Alıntı Yaparak Cevapla  

22 Ağustos 2014 13:45
aylsln

Merhaba yabancıları sevmiyor demişsiniz ben sahiplendigim takdirde bana alışması ne kadar sürer?

Alıntı Yaparak Cevapla  

26 Ağustos 2014 14:49
kralcanim

Merhabalar. Odi sahiplendirilmedi anlasmistik fakat vazgecildi o yuzden hala ilan guncel. Istanbul dışı düşünmüyorum o yuzden istanbuldan sahiplendirilme yapilacaktir. Yabancilara alismasi ne kadar surer bilmiyorum tamamen sizin yaklasiminiza bagli sanirim bu. Gercekten sahiplenmek isteyenlerin buradan kendilerini ve yasam alanini anlatan ayrıntılı bir mesaj gondermesini istiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla  

06 Eylül 2014 13:13
kralcanim

Güncel

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

1 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar