Detaylar

Ömürlük Ailemi Arıyorum, Belki Bu Kış En Güzel Masalım Olur, Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit)

MERHABA, BEN CESUR. BENİ BULAN GÜZEL İNSAN BU ADI LAYIK GÖRDÜ BANA. UFACIK TEFECİK AMA GÜÇLÜ KARAKTERLİ BİR ÇOCUKMUŞUM. ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR DA CESUR OLMAMI İSTİYOR BİLİYORUM. BENİ BULAN GÜZEL İNSAN BENİ EVİNE ALAMIYOR AMA BİLİYORUM BENİ ALMAYI ÇOK İSTİYOR. EVİNDE KENDİ KÖPEĞİ VAR, BİR DE YİNE SOKAKTAN BİR KÖPEK ALMIŞ, ONU SAHİPLENDİRİRSE BENİ DE SAHİPLENDİRENE KADAR EVİNE ALACAK. EVİ BAHÇELİ OLSA ÇOKTAN ALMIŞTI BENİ DE. BENİ HER GÖRDÜĞÜNDE BUNU BANA SÖYLÜYOR ZATEN. BANA MAMA VERİYOR GÖRDÜKÇE, BAŞIMI OKŞUYOR, SEVİYOR AMA HAVALAR ÇOK SOĞUK. BİLİYORUM BİR O KADAR DA ÜZÜLÜYOR HALİME. SOĞUKTA ÜŞÜRÜM DİYE, AÇ KALIRIM DİYE, YATACAK YER BULAMAM DİYE. AMA BEN CESURUM, ÖMÜRLÜK YUVAM OLANA KADAR DAYANIRIM NASILSA. SEVECEN, OYUNCU BİR KÖPEĞİM BEN. BENİ EVLAT GİBİ SEVECEKSENİZ, ÖMRÜNÜZ BOYUNCA EVLAT GİBİ BENİ GÖRÜP, SABIRLA, SEVGİYLE BENİ SARIP SARMALAYACAKSANIZ ARAYIN, ULAŞIN BANA. KAR SOĞUKLARI BASTIRMIŞKEN, SICACIK YUVAM BELKİ SİZİN KUCAĞINIZ OLACAK KİMBİLİR. GEÇİCİ HEVESLERLE HAYVAN SAHİPLENMEK İSTİYORSANIZ ARAMAYIN, SORMAYIN. HEVESİNİZ GEÇİNCE SOKAĞA ATACAKSANIZ, BARINAĞA YOLLAYACAKSANIZ İSTEMEM ÖYLE AİLE VE YUVA. SOKAKLARDA KALMAYA DA SOĞUKLARDA UYUMAYA DA RAZIYIM. TEK İSTEDİĞİM SEVGİ VE GÜVEN. EĞER O GÜZEL YUVA SİZSENİZ, BEN ÖMÜRLÜK SEVGİMİ SİZE VERMEYE HAZIRIM.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 157675
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 07-01-2019 saat 13:33
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0545✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

46 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar