Ömürlük Yuva Arayan Tibet Terrieri, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
COFFEE
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Köpek
Irk
Tibet Terrieri
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
15-08-2015
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
sadece ANKARA İÇİNDE SAHİPLENDİRİLECEKTİR 1,5 yaşında ÇOK AKILLI ,UYSAL,BAŞKA KÖPEKLERLE İYİ ANLAŞIYOR,TUVALET EĞİTİMİ VAR EVDE YALNIZ KALAMIYOR,AĞIRLIĞI 10 KG SAHİPLENECEK KİŞİ 10- 15 GÜN YENİ SAHİBİNE ALIŞANA KADAR ZORLUK ÇEKEBİLİR EVİNİZDE BAŞKA KÖPEK VARSA BU SÜRE KISALABİLİR ÇOCUĞUNUZ VARSA ALLERJİSİ OLMADIĞINDAN EMİN OLUNUZ GEÇİCİ DEĞİL ,ÖMÜRLÜK YUVA ARANIYOR YENİ TRAŞ OLDU TRAŞLI VE TÜYLÜ FOTOLARI VAR LTF 0537341 1574 NO LU TLF DAN RIDVAN BEYİ ARAYINIZ

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.