Pamuk Prenses Sırma, Ömürlük Aılesını Arıyor, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
SIRMA
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tonkinese
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-02-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Sırma 3,5 aylık,bıcır bıcır bir kız..Mama yiyor,kum kullanıyor..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri tam.. Onu kanlar içinde bulduğumuzda henüz 2 aylıktı..Kulağını kesmişler,akan kanlar yüzüne gözüne süzülmüş sinmiş bir köşede avazı çıktığı kadar bağırıyordu..Elimizi uzattığımız an teslim oldu..Avucumuza sarıldı patileriyle Kimler geçti yanından yada kimler gördü de dönüp bakmadı bilmiyoruz ama acısı öyle büyüktü ki..İnliyordu canının yangısından.. Hemen kliniğe aldık,gereken tüm tedavileri,tetkikleri yapıldı..Yarası tamamen kapandı.. Artık karşımızda sevgi dolu,insan delisi,kucağınıza aldığını an mırıldanmaya başlayan,sakin huylu lakin inanılmaz akıllı,hayat dolu bir prenses var.. Bundan sonrasında da sevgiye boğulacağı,evlat bilineceği,o minik yüreğinin yaralarını bilerek sıcak yuvasını açacak meleğine ihtiyacımız var.. Pamuk prensesin ÖMÜRLÜK ailesini arıyoruz.. İSTANBUL/FATİH ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR.. AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.