Paşa Oğlan, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Paşa oğlan
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Köpek
Irk
Skye Terrier
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
17-05-2015
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
İLANIMI OKUMADAN ARAMAYINIZ LÜTFEN :))) 2 numara terier ama seçeneklerde olmadığı için ve sokaklara düştüğü için SOKÖ seçeneğini işaretledim :( Sahipleri barınağa bırakıyor kaza geçirdikten sonra :( Veterinerlerimiz kurtulamayacağını düşünseler de bir şans veriyorlar ve Paşa çocuk yürüyor :) Biraz topallıyor ama yürüyor :) Kendi işini kendi görüyor, hiç havlamıyor. Arabada seyahat ederken fazla hırçınlaştı, çok üzüldüm o haline, işyerine götüremedim, göze alamadım :( Balkonda şu an, serdiğim gazetelerin üstüne tuvaletini yapıyor. Tuvalet eğitimi yok ama verilebilir biraz uğraşıyla. Ben dışarıya da çıkarmıyorum hem istirahat etsin diye hem de çalışırken onun tuvaletini takip edemeyeceğim için. Hem de çok kez tuvalet yaptığı için. Ama hep gazetenin üstüne gidip yapıyor tuvaletini. Çok iştahlı olmamakla beraber yiyor, yaş mama da kuru mama da ! İnsan seviyor :) Onu her şeyiyle sahiplenirim, evladım gibi bakarım diyorsanız arayınız: Ayten Tezcanlı-Yeşilyurt/İZMİR 0 532 350 51 88

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.