Pofuduk kizimiza acil yuva

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Lili
Konum
Eyüp / İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Mavi Rus
İkincil Irk (varsa)
Renk
Gri
Pet Chip No
Tarih
11-01-2021
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Istanbul/Göktürk 8aylık dişi yavrumuz 1 ay once sokaktan sahiplendirildiği yuvadan evdeki kediden dolayı strese girdigi icin mutsuz ve geri veriliyor. Tek kedi olacagi veya 2kediyide alistiracak, kedi bakımında kesinlikle deneyimli, 25yaş üsttü, düzeni oturmus ve yalniz Istanbul için yuvar ariyoruz. Eve alışma sürecini sabırla bekleyecek, veterenere duzenli goturecek ve masraflarini asilarini karsilayacak yuva ariyoruz. Ic-dis paraziti yapildi, henuz kisirlastirilmadi Çok vakti kalmadi, yoksa tekrar sokaga dönecek bu soguk havalarda. Sicak yuvinizi acmak isterseniz kendinizi tanitan mesajlara cevap verilecektir ancak.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.