Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

Detaylar

Sahibi Olacak Kişinin Hatasının Bedelini Bu Mazlum Evlat Ödüyor..Yuva Arıyoruz, İstanbul

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ

Hera, 5 aylık dünyalar güzeli bir prenses.. İç-dış parazitleri ve veteriner kontrolleri tam. Sahibi bildiği kişinin hatasının bedelini ödeyen küçük bir beden.Yaklaşık 3 aylıkken sahibi denen kişinin ihmali neticesinde camdan düşerek ciddi bir travma yaşıyor. Bacak kırığı nedeniyle operasyona alınıyor. İşte o günden sonra sahibi telefonları asla açmıyor.Telefonlardan cevap alınamayınca sosyal medya hesabından ulaşılıyor bilgi vermek ve evladı alabileceklerini söylemek için fakat“Kediyi almayacağım,bir bakım evine verin”cümlesiyle karşılaşıyor veteriner hekim. Şimdi burada hata kimde? Onca acıyı çeken bu masum ve kafese tıkılıp ortada bırakılan hatta gidin atın cümlesiyle eşdeğer bir cümle ile gözden çıkarılan bu masum. Günahsız ama tüm cezayı ödeyen yine bu masum.

Hera,aşık olunası bir evlat,öylesine sevgi dolu,öylesine masum,öylesine güzel..Ve kafeste okadar çok sıkılmış ki yanına gittiğiniz an başlıyor parmaklıklardan patilerini çıkarmaya..Kafesten çıkarınca öylesine mutlu ki bırakın gezeyim dercesine etrafı keşfe başlıyor..Hiçbir canın haketmediği gibi o da bunu haketmiyor.Tam oyunlar oynaması, sevgiye boğulması gereken zamanlarda küçük bir kafesin içinde ve hergün artan umutsuzlukla gözlerindeki ışık sönmeye başlayacak. Buna elbirliği ile izin vermeyelim ne olur..

Operasyon sonrası Hera’nın arka bacağında hafifte olsa bir yalpalama kalmış fakat bu durum onun ihtiyaçlarını gidermesine, koşup oynamasına engel değil.5 Aylık hayatında yaşadığı tüm kötü günleri ona unutturacak, onu bağrına basıp evlat bilecek bir melek arıyoruz biz. Onun yaralarını sararmısınız?

İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR.AŞI,MAMA,KLİNİK VS.HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 157740
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 09-01-2019 saat 14:26
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

28 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar