hürrem

Detaylar

Sarı Balımıza Ömürlük Yuva, Yalova

Kış sartlarından dolayı kıyamayıp geçici ikamet ettigimiz evimize getirip geçici yuva olduk.kurulu düzenimiz olmadıgı icin ve sık sehir degistirdigimizden dolayı sahiplendirmek durumundayız.ic dıs parazitleri karma aşıları,grip icin önleyici tedavilerini yaptırdık.emanet edecegimiz insanın vicdanlı olması,kurulu düzeni olan,tekir seven ve kedi bilgisi olan,veteriner kontrollerini aksatmayacak,ömürlük sahip çıkacak ve benimseyecek olan dogru kisiyi istiyoruz.en güzel sekilde kaliteli mamalarla besledik emek verdik maddi manevi.bunun devamını istiyoruz mamada ucuza kaçılması dogru degildir çünkü.herşeyini temin ettik eşyasını vs.veririz yavrumuz alıstıklarını görmeye devam etsin.kucakta uyumayı seviyor ve oyuncudur.günlük oynatmak zaman ayırmak önemlidir fiziki ruhsal gelisimi icin.yalova icinden sahiplendirilecektir.bursa orhangazi ilçeside olabilir yakın zamanda talip çıkarsa eger.kücük yastaki çocuklar,liseliler,universite ögrencisini düsünmüyoruz.olgun insanlar,belki kedi yasatmaya uygun mini bahcesi olan kisiler,zemin katta oturan vs olursa öncelikli tercihimiz olur,kedimiz daha huzurlu ve mutlu olur.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 141627
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 11-01-2018 saat 01:50
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0505✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

47 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar