bıdık

Detaylar

Sevgi Dolu Bıdık'A Yuva Arıyoruz !!, Ankara

Merhabalar, birkaç gün önce bu bıdıkla yollarımız kesişti. Arabayla giderken sesini duyup, iki köpek saldırırken bulduğumuz bu yavru arabanın kapısını açmamızla birlikte içeriye atlayıp yüzümüzü yalamaya başladı. Çok sevecen, oyuncu ve kesinlikle önceden evde yaşadığını belli eden bu çocuğun, ona aylarca bakan insanı tarafından sahiplendirildiği piknik alanından kaçtığını öğrendik. Bacağındaki dikiş yavruyken bacağı kırıldıktan sonra takılan plaka ve sonrasında yaşadığı ameliyattan kalma. Şu anda 6 aylık. Büyüdüğünde kocaman bir bebek olacak ve onu tüm hareketliliğiyle, topallamalarıyla, pitbull olmasına önyargı ile yaklaşmadan kabul edecek bir yuvada olması gerekecek. İnsanlarla, başka köpeklerle harika anlaşıyor, sevgi delisi ve tuvalet eğitimi var. Aşıları ve tedavilerine başladık. Bundan sonra ona kalıcı bir yuva bulmaya çalışacağız. İyi bakılacağı bir yuva bulmak için çok seçici olacağız bu yüzden olabildiğince çok insana ulaşmamız gerekiyor. Gideceği yuvaya kısırlaştırma şartı ve uzun bir süre takip edilerek verilecek. Eğer bu çocuğun ömürlük yuvası olmak isterseniz kendinizi ve yaşayacağı şartları anlatan bir mesaj atabilirsiniz.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 162928
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 02-08-2019 saat 01:29
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0554✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

25 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar