Sıcak Yuva

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Alaca
Konum
Altıeylül / Balıkesir
Pet Türü
Köpek
Irk
Jack Russell Terrier
İkincil Irk (varsa)
Renk
Siyah Beyaz
Pet Chip No
Tarih
09-11-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Alaca sevimli sevgi dolu,uysal sevecen söz dinleyen muhtesem bir Can'dır.Dişidir,kısırlaştırılmıştır,1 numaradır ve vakitleri gelen aşıları yapılmıştır.1.5 yaşındadır,tuvalet eğitimi vardır .BAHÇEDE VEYA DIŞARDA BAKILMASI UYGUN BİR CAN DEĞİLDİR.ŞUANA KADAR EVDE BAKILMIŞTIR,EV HAYATINA ALIŞKINDIR,KEDİLERLE ARASI İYİDİR.Biz ona ömürlük sevecek bir aile arıyoruz.Siz onun ailesi olmak isterseniz sadace Whatsapp tan yada sms yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.