Sütlaç Bebek Kalıcı Yuvasını Arıyor :), İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Dişi
Adı
sütlaç
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
13-02-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Uşak'ta sokaktan kurtardık bir deri bir kemikti. Besledik, süsledik topaç gibi bir kız oldu. Orada ömürlük dostu çıkmadı şansı yüksek olsun diye İstanbullara getirdik. Şimdi o yuva bulmalı ki biz yeniden sokakta ihtiyacı olan bir canlıya geçici yuva olabilelim. :) Boool bol paylaşalım sesimizi duyuralım sütlaç bebek artık mutlu huzurlu bir yuva bulsun. Elbette takip şartımız var belli aralıklarla resim video isteriz ;) TALİPLERİMİZİ BEKLİYORUZ BU PAMUK GİBİ SAKİN KIZIN YUVASI HANGİ ŞANSLI OLACAK BAKALIM :)

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.