Tahminen 3,5 4 Aylık Bu Miniş Yuva Arıyor!!, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Güzellik
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
01-09-2016
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Bu uzun tüylü harika güzellikle kapıma gelmesiyle karşılaştık. Kendisi beni güzelliğiyle büyüledi.. Dokunmaya bakmaya doyamadım. Gözleri, tüyleri, patileri mükemmel olan bu kedicik sokakta kalmasın. Kucakta uyumayı, oyun oynamayı, mamayı çok seviyor mırıl mırıl hiç durmuyor :) Tahminimce 4 aylıktan büyük değil kızımız. İmkanım yok ben alamıyorum çocuklar ellerinde gezdirip duruyorlar Daha önce kedi baktıysanız, bakımını üstlenebilicekseniz, kısırlaştırma bilincinseyseniz sizi bekliyorumm.. E-mail: [email protected] Whatsapp: 05453356124

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.