tarçın

Detaylar

Tarçın Kuzusuna Ömürlük Yuvasını Arıyoruz, Belki Bu Bahar Onun Baharı Olur..., Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit)

Tarçın 3 yaş civarında, kısır, biraz kıskanç (ille de beni sevin diyen türden) ama keyifli, güzeller güzeli bir kız. Özgürlüğüne birazcık düşkün, o yüzden bahçeli bir evde koşturup oynayarak daha mutlu olacaktır. Her güzelin bir kusuru olacağı gibi, Tarçın kuzusunun da tek bir kusuru var, tavuk ve horozlarla arası pek iyi değil. O yüzden Tarçın'ı tavuk ve horozlardan uzak tuttuğunuz sürece bir sıkıntı yok. Uyumlu sevgi dolu bir kız. Tarçın'a ömürlük sevgi ve sabırla sarılacak güzel yuva sizinkiyse lütfen bizimle iletişime geçiniz, aksi halde geçici bir heves uğruna köpek sahiplenmek niyetindeyseniz lütfen gereksiz yere meşguliyet vermeyiniz.
(Tarçın, Kocaeli Hayvanseverler Derneği'ne kayıtlı bir can olup, Kocaeli ve çevre illerine Köpek Sahiplendirme Sözleşmesi'yle sahiplendirilecektir. Bahçeli evi olanlar öncelikli olarak değerlendirilecektir.)

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 160001
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 25-04-2019 saat 15:30
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0533✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

3 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar