Tarçın Yeni Evini Arıyor, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Tarçın
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
03-10-2017
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Tarçın , oturduğumuz sitede komşumuzun kedisi idi, tamamen evde büyümüş, ev alışkanlıkları olan tatlı sevecen turuncu renkli sarman bir kedi ; ne yazık ki beraber yaşadığı insanlar onu sokağa bıraktı, birkaç aydır sokakta yaşıyor. Site içinde ve site sakinleri tarafından bakılıyor, besleniyor olmasına rağmen ev ortamını çok özlüyor olsa gerek dışarda oldukça zorlanıyor,ağlıyor. Bu arada kısırlaştırıldı. Onu çok sevileceği bir ev ortamına kavuşturmak istiyoruz. Bir sağlık problemi ve engeli yok. Oldukça sağlıklı.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.