Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

Detaylar

Tekir Diye Kimsenin Umurunda Olmayan Bir Mazlum Uğur., İstanbul

Uğur,7 aylık,kısır,dünyalar güzeli bir prens..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri tam..Aşılı ve karneli..

Henüz el kadarken çocukların elinden aldık..Bıyıklarını kesmişler ve ağzına çer çöp tıkıştırmaya çalışıyorlardı..Boğuk boğuk bağırmaya çalışıp çırpınırken farkettik ve hemen müdahale edip aldık mazlumu..

Duracak gibi çarpıyordu o küçücük kalbi,gözleri korkuyla kocaman açılmış bir yandan nefes almak için çırpınırken bir yandan elimize kolumuza sarılıyordu..Öylesine çaresizdi ki..

Hemen veteriner kontrolüne aldık,tüm tetkikleri tedavileri yapıldı..Yaklaşık 2 ay klinikte kendini toplamasını bekledik..Yaşadıkları ağır kendisi ise minicikti..Ama o sürenin sonunda hala insanlara güvenen,sevgi için deliren,sizi öpücüklere boğan minicik bir prens çıktı ortaya..

Fakat şanssız başlayan kaderi bir türlü değişmedi..Hayata tutunmak için nekadar dirensede onun yaşadıkları kimsenin umrunda olmadı..Çünkü o TEKİR'di..

Bir çok kişiye göre taşıdığı can,aldığı nefes önemli olmayan bir TEKİR..Kimse gelsin benim evladım olsun demedi,görsel olarak kimsenin dikkatini çekmedi..

Oysa onu hiçkimse tanımadı ki..Bir kere gözlerine baksanız birdaha vazgeçmek istemeyeceğiniz bir evlat o..Bitmek bilmeyen bir sevgisi var,sizi öpücüklere boğan,patileriyle yüzünüzü seven,herkese herşeye sevgi duyabilen,tüm canlarla uyum içinde yaşayabilen,koynunuza sokulup yatan,o masum bakışlarıyla sizi nefessiz izleyen bir mazlum..

Bizler uğur için elimizden geleni yapmaya çalıştık herzaman lakin sayılarımız çok fazla ve yuvasını bulan her evlat başka muhtaç bir cana yardım etme imkanı veriyor bize..

Uğur da gerçek ailesini, meleğini AYLARDIR bekleyen bir çocuk..Artık biri onu görsün,onun farkında olsun,sevgiye boğulacagı bir yuvası olsun olmaz mı?

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 166299
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 14-01-2020 saat 14:28
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

10 üye şu anda sitede. Ayrıca 1365 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar