Bengal Kıza Acil Yuva, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Tiger
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Bengal
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-09-2015
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Gece yarısı yağmur altında üşümüş ve aç bir halde buldum bu şirin kızı. Şuan eve aldım fakat fazla zamanım yok evde ki kedim yavruya rahat vermiyor. Aşırı sevecen mırıl mırıl tam bir ev kedisi kendini sevdirmek için herşeyi yapıyor. Aynı bebek gibi el kol emiyor emerken elinizde uyuya kalıyor. Sokağa geri salmaya vicdanım el vermez acil yuva arıyorum. Lütfen beğenmek yerine paylaşarak destek verin. İSTANBUL/EYÜP-GAZİOSMANPAŞA 0539 616 41 08 WHATSAPP.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.