Tekir oğlana yuva arıyoruz

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Venüs
Konum
Ümraniye / İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
21-11-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Bu yavruya yuva arıyoruz. Ortalama 3 aylık bi erkek. Çok uysal. Sürekli kendini sevdirmek istiyor. Çok ilgi delisi. Insanla uyumayı çok seviyor. Bi odada yalnız, ilgisiz kalınca ağlıyor. O yüzden vakit ayırabilecek birine sahiplendirmek istiyoruz. Wc eğitimi var. 'Otur' komutunu bile öğrenmeye başladı. Kağıttan top atınca köpek gibi geri getiriyor, tekrar atmamız için. Çok özel bir kedi. Tırmığını, ısırmasını dert etmeyecek, güzel bir yuva arıyoruz. Sahiplenmek isterseniz iletişime geçin. *sahiplendirdikten sonra sık olmamakla beraber fotoğrafla takibini yapacağız.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.