Terrier kızımız ömürlük yuvasını arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Fıstık
Konum
Ataşehir / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Fox Terrier (Wire)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Beyaz kahve
Pet Chip No
Tarih
25-11-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
2 yaşında dünya güzeli kızımız çok bakımlı çok sağlıklıdır. İki defa terk edildi ilk yuvasından boşanma sebebiyle terk edildi, ikinci yuvasında yeni bebek doğduğu için terk edildi ve şiddet gördü . Bu yüzden insanlara biraz tepkili olabiliyor ilk etapta, zaman geçtikçe alışıyor tam bir Terrier anlayacağınız. Terrier kızımıza çok seçileceği iyi şartlarda bakılacağı ömürlük yuvasını arıyor. 25 yaş üstü İstanbul içi sahiplendirme sözlemesi takip şartıyla yuvalandırılacaltır. İletişim Serra hanım 0533 2780158

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.