Tina Yuva Arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Konum
Silivri / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
kahve beyaz
Pet Chip No
Tarih
06-11-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
ina, kücük irk melez bir cocuk. Dogurtulmus, terk edilmis. Disi, 1,5-2 yas civari. 9-11 kg arasi ufak irk. Rus finosu melezi olduğunu düşünüyoruz. Ne yasadiysa İlk gunler dokundugunuzda kucaginiza aldiginizda korkudan titriyor. Kuyrugunu hep gizliyor. Alisinca sevgi dolu bir kiz. Su an bir ciftlikte kaliyor. Acil gecici-kalici yuva ariyoruz. Diger kopeklerden korkuyor. Tek kopek olacagi bir yuva cok daha iyi olur Tina icin. İstanbul iletisim [email protected] Lutfen kendinizi, kopek tecrubenizi anlatir bir mail atiniz

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.