Detaylar

Toraman Umut Ölümlerden Döndü Acıl Gecıcı Kalıcı Yuva Merter 05334189746, İstanbul

05334189746 MERTER

2 yasinda bir oglan ismini ben toraman koydum klinikdede umut denilmis iki isimli su an bundan yaklasin 2 ay kadar once agir kazali olarak sokakda surururken bulundu bacaginda parcali kirik vardi gozu yerinden kaymisdi kafa travmasida geciriyordu anemisi vardi enfeksiyonu vardi yemiyor icmiyordu cok emek verildi bacagi kaynadi ama henuz pimi cikarilamadi kaldigi klinikde 10 gun once yangin cikdi kisirlasmasi ve pim cikarilmasi ertelendi ama yine onlar bize ait su an klinigin hasar gormeyen bolumunde misafir olarak kaliyor cok acil gecici kalici yuva ariyoruz cok uysal ve cana yakindir kum egitimi vardir detayli bilgi ve yardimci olmak icin klinikden veya ilandaki tel nodan arayabilirsiniztoraman umut'un kaldigi klinik bilgisi :0 212 505 97 21 Beethoven Veteriner Klinigi Abdurrahman nafiz gürman mahallesi.Altay sok no:5/5c Merter,klinik hafta ici sabah saat 10 dan aksam 19 a kadar cumartesi 10 dan 18 e kadar pazar 12 den 17 ye kadar aciktir mesai saatleride arayarak veya klinige giderek sahiplenebilirsiniz

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 157786
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 10-01-2019 saat 23:52
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0539✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

37 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar