Torunlarımız Tuva Arıyor :) İzmir Bombay, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
ŞANS -GÖLGE
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Kedi
Irk
Bombay
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
15-09-2018
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Kedimiz Luna'nın 9 ağustos doğumlu bebeklerine aile arıyoruz. Tek şartımız ömürlük bir yuva olması ve iletişimde kalabilcek olmaları. Doğumundan itibaren İnsanlara çok güvenen ve özel ilgiyle büyüyen her kedimiz gibi miniklerimizin de kesinlikle ev ortamında büyüyeceğinden emin olmak istiyoruz:) Tuvalet eğitimleri şimdiden var mama tırtıklamaya yaş mamayı süpürmeye başladık bile :))) ESKİ TELEFON NUMARAM SİTEDE KAYITLI KALMIŞ SANIRIM DEĞİŞTİREMİYORUM 05537125392 NUMARASINDAN ULASABILIRSINIZ

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.