çeyrek

Detaylar

Ufacık , Çok Sevecen , Cana Yakın , Eğlenceli, Dalaman, Muğla

Dalaman* Sanırım rus finosu . Cinsi benim için önemli değil karakteri o kadar eğlenceli ki onunla 2 dakika vakit geçirince mutlu oluyor gülmeye başlıyorsunuz. Eğlenceli bu yüzden birazcık şımarık olabiliyor. Eğer yapmasını istemediğiniz birşey olursa bunu ona belirtin yüksek bir sesle 'hayır!' diye bagirirsaniz hemen yaptığı şeyi bırakacaktır. Ben onu yaklasik 4ay önce yolda buldum. Çok korkak ve çekingendi. 2-3gün evimin önünde kaldı (bahçemde kendi köpeğim var anlaşamayacaklarından korktum) benimle ve köpeğime vakit geçire geçire karakteri yerine geldi artık kendine güvenen kuyruk yukarda biri haline geldi. Köpeğimle de çok iyi anlaşırlar zaten o herkesle iyi anlaşır ancak sorunumuz tavuklar ile . Komşularımızin hemen hepsiyle tartıştim 'bu köpek tavuklarimiza saldırıyor bunu atin' diyenleri de gördüm 'bunu kapıya bağla' diyenleri de. Ama bu onun suçu değil onu sahiplenip sonra sokağa birakanlarda suç. O ufacık bir köpek ve sokaklar onun yaşaması için iyi koşullar değil. Ben üniversite sınavına hazırlanıyorum inşallah kazanınca da kendi köpeğimle beraber gideceğim. Sanırım önceki sahipleri ona biraz şiddet uygulamış insanlardan korkuyor ama biraz alışabildi. Tavuklara da oyun amaçlı saldırıyor zaten. Lütfen onu öncelikli bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Gerçek şu ki ben 18yasindayim ancak çoğu aileden iyi bakiyorum 3 köpeğe de. Evet bir can daha var ona da başka ilan açacağım . Eğer ki siz ben iyi bakarım diyorsanız neden olmasin? Sahiplendirmeden sonra onu birkaç kez kontrol etmem gerekiyor. Ayrıca Çeyrek kısırlastirildi ve aşıları tam, kulağında küpesi duruyor. İsim koymadim bağlanmamak için babam bir defasında çeyrek demişti ve hoşuma gitmişti. Siz sahiplenince ona güzel bir isim koyarsınız. Sakin çeyrek'i şikayet geliyor , komşularla aramiz kötü oluyor diye sahiplendirdigimi düşünmeyin. Tam aksine ben üniversiteye gidince onu böyle vicdansız insanlarla başbaşa bırakmamak için açtım ilanı.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 85732
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 19-02-2016 saat 21:43
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ertu✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

20 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar