Yakışıklı Oğlan 2 Yaşında, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
TONİK
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
16-02-2011
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
Tonik iki yaşında erkek sokö. Küpeli. Bir yıldır benimle, evdeki huysuz teriyerime arkadaş olmayı başaran ender köpeklerden biri. Ancak ben işteyken gün boyu camda, özlemle dışarıyı seyrediyor. Gelen geçeni kontrol ediyor. Bekçilik ve koruma iç güdüsü çok yüksek. Ona haksızlık yaptığımı hissediyorum. O koruyabileceği bir bahçede çok daha mutlu olur. Çalışmayı seviyor, kendine görevler ediniyor... Sahibine çok sadık. Sadece sahibine ve onun yakınlarına kendini sevdirir, sevilince çocuklar gibi mutlu olur, yerlerde yuvarlanır:) Birde onunla sohbet ederseniz cevap vermeye çalışır:) Ona bahçeli bir yuva bulabilirsem vereceğim. Yoksa benimle kalmaya devam edecek..Sadece İstanbulda sahiplendirilecek, onu zaman zaman görmek istiyorum..

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.