ufaklık

Detaylar

Yakışıklı Oğlumuz Yuvasını Arıyor, İstanbul

Ufaklığı belkide ölümden sadece birkaç saat önce kurtardık. Hareket bile edecek durumda değildi. Gözleri enfeksiyondan kapanmış, üstünde dayanılmayacak bir koku ve sırılsıklam olmuş halde bulduk. Veteriner bu geceyi bile atlatamayabilir derken o umutlarımızı boşa çıkarmadı ve hayata sımsıkı bağlandı. Veterinerde 15 günlük iyileşme sürecinden sonra evde de büyük bir titizlikle bakımına devam ettik. Artık çok sağlıklı bir yavrucak :) yaklaşık 3 aylık oldu, bütün gün koşuşturup yaramazlık yapıyor. Biraz şaşıyız ama yakışıklı ve çok sıcak kanlıyız ;) kuru mama alışkanlığı ve tuvalet eğitimi vardır. Iç ve Dış Parazit ve Karma aşısı yapılmıştır. Evdeki 5 kedimiz nedeni ile sahiplendirmek zorundayız. Kendisine geçirdiği kötü günleri bir daha hiç hatırlamayacak, daha önce kesinlikle kedi bakmış veya halihazırda kedisi olan, onu gerçekten çok sevecek sevgisini bakımı ile de gösterecek, aşılarını zamanında yaptıracak, veteriner kontrollerini ihmal etmeyecek, sorumluluk sahibi sevgi dolu tecrübeli aileler tercih edilecek ve mutlaka takibi yapılacaktır.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 155797
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 09-11-2018 saat 11:05
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0536✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

45 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar