Yakışıklı Terrier, Konya

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Zeytin
Konum
/ Konya
Pet Türü
Köpek
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-10-2015
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Çok seviyorduk ama kem oldu küm oldu tarzı klasik cümleler kurmayacağım. Sebebi ne olursa olsun, bir başkasına vermek zorundayız işte. Yaklaşık 3 aydır bizimle. Bir piknikte kendisi gelip buldu bizi. Şu an sahiplendirmemiz gerekiyor. Çok oyuncu, hareketli, duygusal, sevgi dolu bir erkek. İsmi de klasik olarak Zeytin. Yaşı hakkında tam bir bilgiye sahip değiliz ancak hareketlerinden ve dişlerinin durumundan 1 yaş anca diye düşünüyoruz. Hala ayağını kaldırmadan işiyor mesela. İç dış parazit aşıları yapıldı. Ücretsiz sahiplendireceğiz. Bahçeli evi olanlar için ideal. "Ben evde de bakarım" diyen varsa, onun için sakıncası yok.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.