Yavru calico kedi Çilek yuvasını arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
Çilek
Konum
Kadıköy / İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Üç renkli (calico)
Pet Chip No
Tarih
02-08-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Çilek 24 Şubat doğumlu calico. Çıtı pıtı bir dişi. Oyuncu & mırıl mırıl bir bebek. İç-dış parazit uygulamaları düzenli yapıldı. Karma aşısına başlandı. Annesinin yanında, veteriner hekim gözetiminde büyüdü. Yuva arıyorum bu çilek burunlu hanımefendiye. Ailesini çok mutlu edeceğinden o kadar eminim ki. Zamanı gelince onu kısırlaştıracak, pencere & balkonlarına güvenlik önlemi almış, planlarını tüylü çocuğuna göre yapacak ve hayatta hiçbir zorlukta onun patisini bırakmayacak sorumluluk duygusuna sahip güzel bir insan arıyorum. İSTANBUL - ANADOLU 0530 320 80 34

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.