Yavru kedi Cimo yuvasını arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Cimo
Konum
Kadıköy / İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Turuncu-beyaz
Pet Chip No
Tarih
02-08-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Cimo Sokak kedisinin 25 Nisan doğumlu üç bebeğinden biri. Erkek çocuğu. Oyuncu, sevecen. İç/dış parazit tedavisi yapıldı. Anne yanında geçici yuvada büyüdü. Yuva arıyoruz bu küçük beyefendiye. Kısırlaştırma karşıtı olmayan, pencerelerine güvenlik önlemi almış, her planını yeni hayat arkadaşına göre yapacak bilince ve hayatta hiçbir zorlukta patisini bırakmayacak sorumluluk duygusuna sahip bir güzel insan arıyoruz.  İSTANBUL - ANADOLU +90 533 620 43 87

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.