Yavru Köpek Yuva

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Konum
Sarıyer / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Kaplan çizgili - Brindle
Pet Chip No
Tarih
23-10-2020
Yaş
Yaş Seçiniz
Açıklama
Kalçasında kırık olarak 3 hafta evvel sokakta bulduğumuz yavru'nun tedavisi bitti. Kırıkları kaynamış olduğu için ameliyat edemedik ama fizik tedavi uyguladık. 3 aylık bu dişiye kalıcı bir yuva bulmamız lazım, onu sokaklara terk etmek istemiyoruz. Brindle (kaplan desenli) tüylere sahip. Çok tatlı, iyi huylu, başka hayvanlarla arası çok iyi. Ona ömürlük yuvasını verecek, 25 yaş üstü, eşiyle, eviyle sorun yaşamayacak ve çok sevecek yeni sahibini arıyoruz. iletişim:05325673386

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.