Danua , Kayseri

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
KUBİLAY PINAR
Konum
/ Kayseri
Pet Türü
Köpek
Irk
Great Dane (Danua)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
06-08-2010
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
HAYVAN DOSTLARINA bende 1 çif kül rengi danua var 06 temmuz 2009 doğumlu 1 yaşını geçtiler şuanda veteriner bir arkadaşın evinde besliyorum satmam gerekiyor eger çevrenizde danua arayan varsa bilğiniz olsun para istemiyorum 2000 tl lik mama karşılığında ve ya akvaryum karşılığında verecegim. para karşılığı mal istememin sebebide bu hayvanların ticareti için beslemedim para istemiyorum ama alan kişinin iyi bakacagını garantilemek için maddi değeri olan ürünler istiyorum.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.