Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

yuki & netra

Detaylar

Yuki&Netra Yuva Arıyor, Ankara

Yuki (Kar Tanesi), bembeyaz, 6,5 kg ağırlığında, tahmini 3-4 yaşlarında, Biga Barınağı'ndan çıkarıldı.
Netra (Parıldayan Gözlü) siyah beyaz, 9 kg ağırlığında, tahmini 1-2 yaşlarında, Biga'da sokağa terk edilmiş, bulunup korunmaya alındı.
Sevgili Zeynep Hanım'ın arabasıyla Ankara'ya gelebildiler, himayemizdeler. İkisi de dişi, kısırlaştırıldı, aşılarına yeni başlandı.

Pek narinler, sevilmeyi çook seviyorlar, başlangıçta çekingen olabiliyorlar ama hızla alışıyorlar. Kedimize havlayıp kovalıyorlar ama zarar vermiyorlar, köpek arkadaşlarıyla tanışıp seviyeli bir ilişki sürdürüyorlar, kavgacı değiller. Şuan tek dertleri bir insan tarafından sevilebilmek.

Tuvaletlerini tutuyorlar, kemirme, havlama, saatlerce yalnız kalmayla ilgili problemleri yok. FAKAT ortamları değişince, ömürlük yuvalarına alışma sürecinde tüm bunlar yaşanabilir elbette.

Köpek bakımında tecrübeli, sabırlı, sevgi dolu ailelerini arıyoruz. Birlikte yuvalansalar dünyalar bizim olur ama tek tek de yuvalanabilirler. Tek tek sahiplenileceklerse günde 8-10 saat yalnız kalacakları bir hayatları olsun istemiyoruz. Bu sebeple onlarla daha fazla vakit geçirebilecek aileler tercih edilecektir.
Alışma süreci için bize yakın semtlerde mümkünse Çankaya, Gölbaşı ilçelerinde ikamet eden aileleri değerlendirmek istiyoruz. (Mamak, Etlik, Keçiören, Kazan, Altındağ, Polatlı vb yerlere sahiplendirme yapamıyoruz.)

Yaşamları boyunca illa ki sıkıntılarla karşılaşacaklarını bilen ve asla terk etmeyi düşünmeyecek, Ankara içinde candan ailelerini arıyoruz.

Lütfen [email protected]'a imkanlarınızı anlatan bir e-posta iletin. (Semtiniz, günde kaç saat yalnız kalacakları, tecrübeniz, ailenizle ilgili bilgi, köpekten beklentileriniz vb.) Çabucak dönüş yapılacaktır.

İlanı ilgilenebileceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşırsanız çok seviniriz! Teşekkürler!

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 164271
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 01-10-2019 saat 10:33
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

14 üye şu anda sitede. Ayrıca 980 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar