Sahiplendirme İlanları

Poodle Sahiplenme

İlk kez köpek sahiplenecek kişiler bakımı kolay bir köpek ararlar. Böyle kişiler için Poodle sahiplenme çok uygun bir tercih olur. Poodle ırkı standart ve minyatür olarak kendi içerisinde ikiye ayrılır. Minyatür Poodle, süs köpeği denildiğinde dünya çapında ilk akla gelen cinslerden birisidir. Birçok kişi bu zeki oyuncuyu sahiplenmek ister.

Poodle ülkemizde Kaniş adıyla da bilinmektedir. İnsanlarla birlikte yaşamaya çok uygun olan bu hayvanlar, neredeyse söylenen her şeyi anlama kabiliyetine sahiptir. Bir Kaniş sahiplendiğinde köpeğim ev kurallarına uymuyor, söz dinlemiyor gibi bir kaygı olmaz.

Kolay eğitilebilen ve evinize kolay alışabilen Poodle'lardan birisini evinizde bakmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Toy Poodle sahiplendirmek isteyen kullanıcılarımızın paylaştığı ilanları incelemek ve kendinize en uygun köpekle iletişime geçmektir. 

Erkek Poodle Sahiplenme

Evinizin kapılarını bir Toy Poodle için açamayı kafanıza koyduysanız seçim yapmanız gerekenlerin arasında cinsiyet olabilir. Köpek beslemek için cinsiyetini bilmenize gerek yokmuş gibi görünmese bile Poodle'ların karakteri ve özellikleri cinsiyetine çok fark edecektir. Erkek Poodle'lar çok daha hareketli ve oyuncu oldukları için geniş alanda yaşayan insanlar tarafından tercih edilirler ve hayvan severlere çok daha hareketli bir süreç yaşatırlar.

Dişi Poodle Sahiplenme

Dişi Poodle'lar da kendilerine has özellikleri ile bir ev aramaya devam ediyorlar. Erkeklerine göre çok daha sakin ve uysal olan dişiler, çocuklu aileler tarafından ve bahçesi olmayan, daha dar evlerde yaşayan hayvan severler tarafından tercih ediliyorlar. Yaramazlık konusunda erkeklerden çok geride olmalarına rağmen eğitilmeleri biraz sancılı geçebilir. Her hayvan severin yaşamına ve hayatına uygun bir Poodle bulabileceğine inanıyoruz.

Yavru Poodle Sahiplenme

Köpek ırkları arasında zekası, sempatisi ve hareketliliğiyle fark yaratan Poodle daha yavruyken bile yaptıklarıyla insanları kendine hayran bırakır. Yavru Poodle sahiplenme köpeğin tüm bakımını ve eğitimini yapmak isteyenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir durumdur.

Dünyanın en zeki ikinci ırkı olan Poodle yavruyken doğru bir şekilde eğitildiğinde harikalar yaratabilir. Poodle sokakta yalnız başına yaşamak için hiç uygun değildir. Çünkü bu köpekler sürekli olarak insanlarla yaşamıştır ve dışardaki tehlikelere karşı savunmasızdırlar. Bu nedenle yavru Poodle sahiplenme çok önemlidir. Yuvası olmayan Poodle’lar sahiplenilmediğinde kısa süre içerisinde hayatını kaybedebilmektedir.

Poodle Sahiplendirme Ücretsiz

Hem güzel görünümü hem de zekası her geçen gün Poodle cinsine duyulan ilgiyi artırmaktadır. Dünya çapında çok fazla rağbet olduğu için satın almak üzere bu köpekler her yerde bulunamaz. Bulunduğunda da binlerce lira para ödemek gerekir.

Aklınızdan Poodle satın almak geçiyorsa satın almak yerine sahiplenmeyi tercih etmelisiniz. Sitemizde bulunan ilanlarda Poodle sahiplendirme ücretsiz yapılmaktadır. Yuvası olmayan veya yakında yuvasız kalacak olan Poodle’lar için sitemizde ilan açılıp sahiplendirilmeye çalışılır.

Her yeni canlının evinizin maddiyatına masraf olarak döneceğini tahmin edebiliyorsunuzdur ama ücretsiz sahiplendirme ile hem hayvanların satılmasına karşı çıkmış olursunuz hem de masrafı büyük ölçüde azaltırsınız.