Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 10 Kedi Hesabı


Ünlü partililer , instagramı etkisi altına alan patiler

.

1. Real Grumpy Cat 2,2M


Instagram’daki kedi hesapları arasında belki de en huysuzu, en mutsuzu, en aksisi o. Grumpy Cat’le çoktan tanışmış bile olabilirsiniz çünkü kendisi ünlü Hollywood yıldızlarının en yakın arkadaşı. Asıl adı Tardar Sauce olan bu tatlı huysuzun bir filmi, birçok kitabı ve hayranları için peluş oyuncakları bulunuyor. Ayrıca gezmeyi çok seviyor. Gittiği her yerde bir selfie çekmeyi de ihmal etmiyor.

2. Nala Cat 3,3M


Nala 6 yaşında. Dünyanın en tatlı melez kedilerinden biri olabilir kendisi çünkü siyam kedisiyle tekir karışımı. Koskocaman mavi şaşı gözleri ve yüzündeki ifadeyle içinizin yağlarını eritecek bir tatlığa sahip. Annesi onu beş aylıkken barınaktan evlat edinmiş. Bu arada küçük bir dedikodu verelim; Nala’nın en yakın arkadaşı bu listede de yer alan White Coffee.

 

3. Christypawpersians 36.2K

söylenecek söz bile bulamıyorum şu güzelliğe bir bakın.


4. I am Lil Bub 1,5M


Kocaman açılmış gözleri ve her daim ağzından sarkan diliyle Instagram fenomenlerinden biri Lil Bub. Genetik hastalığından dolayı böyle olan Lil Bub küçük görünebilir ama sandığınızdan daha güçlü. Kazandığı ünü ise kendisi gibi özel bakıma ihtiyacı olan arkadaşlarına yardım etmek için kullanıyor.

5. Hamilton the Hipster Cat 709B


O, ünlü Instagram kedilerinin en maço ve yakışıklı olanı. Hamilton, cool duruşundan asla ödün vermiyor, bıyığı ise ona Hipster vari bir hava katıyor. Hamilton da kurtarılıp sahiplenen şanslılardan. Kendisinin bir de fotoğraf aplikasyonu bulunuyor.

6. Coby the Cat 1M


Bembeyaz pufuduk tüyleri ve kocaman buz mavisi gözleriyle Coby, kendisine bir bakanı bir daha baktıran türden. Coby’nin birbirinden komik fotoğraf ve videoları arasında en sevdiklerimiz ise kostümlü olanlar. Cinsini merak edenleri de bilgilendirelim, British Shorthair.

7. White Coffee Cat 1,4M


Coffee, az biraz yaramaz ama çokça sevimli bir British Shorthair. Gerçek adı Mr. White ama arkadaşları ona Coffee diyor. Fotoğraf çektirirken şapka ve papyon gibi aksesuarlar takmaya bayılıyor. Maalesef bir süredir kanserle savaşıyor. Bu savaştan galip çıkacağına eminiz. Seni seviyoruz Coffee.

8. Albert Baby Cat 502B


Albert adeta peluş oyuncak gibi. Pufuduk tüyleri, koyu mavi gözleri ve kısacık bacaklarıyla dünyanın en tatlı kedilerin biri olabilir. Albert aynı zamanda oldukça stil sahibi. Giydiği kazaklar, kullandığı aksesuarlar görülmeye değer.

9. Cats of Instagram 7,9M


Neredeyse 8 milyon kişi bu Instagram hesabını takip ediyorsa, bir bildikleri var demektir. Kediseverlerin çoktan takibe aldıklarını düşündüğümüz Cats of Instagram hesabında paylaşılan kedi fotoğrafları ve videoları gününüzü şenlendirmeye yetiyor.

10. Snoopy Babe 361B


Snoopy’nin ismi boşu boşuna Snoopy değil, o çok ciddi bir karaktere sahip. Yusyuvarlak gözleri, tombiş yanaklarıyla adeta bir anime karakterini anımsatan Snoopy’nin giydiği birbirinden farklı kostümleri ona çok yakışıyor.

241 Görüntüleme

Yorumlar