Aslan yürekli köpekler, kediler, bukalemunlar, kaplumbağalar ve diğerleri burada gülümsemeye devam ediyorlar. Kesin olan şu ki: Onlar masumlar, huzurlular ve üzülmenizi istemiyorlar, üzgünüz... Petlerim sayfanızda, petinizi buraya eklemek için gerekli bilgileri bulabilirsiniz.
  
Çarşaf, 4 aylıkken aramızdan ayrıldı dişi, Golden Retriever ırk bilgileri
Kızımızı maalesef kaybettik.
9-3-2018 | 23-7-2018

Bizimle 5 ay ömrünün her saniyesini paylaştın. Annen ''Şanslı'' seninle birlikte 3 tane minik pati dünyaya getirmişti. İki erkek arasındaki tek hanım kız sendin. Şanslı'nın ilk anneliği olduğundan sana gözümüz gibi baktık. Diğer iki kardeşin yanlışlığa kurban gitti, sen ise hayata sıkı sıkı tutundun. Sana kocaman kalbimi ve ellerimi uzattım, onlardan güç alarak yaşadın. Beni hep mutluluktan ağlattın, ta ki o iğrenç gün gelene kadar 19 Temmuz.
Arkeolojik kazımızı gerçekleştirirken hastalandığını öğrenir öğrenmez koşa koşa yanına geldim. Hasta, halsiz, güçsüz şekilde yatıyorken beni gördün hemen gücün olmamasına rağmen kuyruğunu salladın. Neymiş efendim Parvoviral bilmemne. Kanlı İshal'e yakalanmıştın. Gece gündüz uyumadım, başında bekledim, serumlar, ilaçlar, ıvır zıvır. Bebek maması ile besledim. O küçücük şırıngayı umudumla doldurup yedirdim. Yaşayacağını biliyordum, en azından inanıyordum. Bütün aile başında beklerken sen de korkusuzca savaştın. Veteriner 4.günü atlatırsa yaşayacak dedi. O kadar zeki, o kadar tatlı, o kadar sakin, korumacı, hayat dolu, şefkatli, uslu bir arkadaştın ki... 5.günün sabahında uyanıp seni taş gibi bulduğumda sanki sen değil de ben ölmüştüm. Seni kaybetmenin acısını ömrüm boyunca üstümden atamayacağım. Sen benim biricik arkadaşım, dostum, güzel prensesim, kızımdın. Hem gözün arka kalmasın, flörtün Alex vardı ya hani, işte o artık senin güzel babanın yanında yaşıyor. Seni hep çok seviyorum, asla unutmayacağım. Oralarda üşüme, hıııı bana bak yemek yemeyi de abartıp çok kilo alma sıpa! Birgün yine kucağıma atlayacaksın. Seni çok seven baban.
Sitede Gezenler

12 üye şu anda sitede. Ayrıca 1038 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar