Umut veteriner kliniği

Umut veteriner kliniği Adres Tarifi

Umut veteriner kliniği Puan ve Yorumları :

İclal Bihter

sokakta bulduğum bacağı kırık kedi için gittiğimde çok uç yüksek bi fiyat söylediler sokak hayvanı olmasına rağmen. hem de hiç güven vermediler bunun üzerine başka veterinerlerle görüştüm ekstra başka bi kırık daha buldular kalça tarafında ve umut veterinerde de röntgen çektirmeme rağmen bana bu kırıktan hiç bahsetmediler bile. Ayrıca gittiğim diğer veteriner keşke kutunun içinden çıkarmasaydınız ayağının daha da ilerlemesine yol açabilir dedi. Umut veteriner bana bundan hiç bahsetmedi bile ben kediyi 2 gün evde çıkardım kutusundan. Eğer bana söylenilmiş olsaydı çıkarmazdım, çok sinirliyim. Resmen hiçbir şeyden anlamayan para düşkünü bir veteriner çok sinirli ve üzgünüm. Umarım oraya gitmeden önce bu yorumu okursunuz.

Violeta Denyal

Güler yüzlü, yardımsever ve ilgili hekimler tarafından işletilen güvenilir ve titiz bir yer. Gösterdiğiniz özen, ilgi, sevgi ve samimiyet ile minik dostlarımızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz bir klinik, Umut veteriner hekimlerine teşekkür ederim.

nflfkcşlclflf Jeon

Sokakta baktığımız durumu kötü olan kedi hakkında bize iyi dendi gittiğimizde hayvanın suratı şişmiş ağzı burnu çok kötüydü keşke getirmeseydik 600 TL verip hayvanı dahada berbat hale getirdiniz ben baksam eminim daha iyi olurdu

gizem kaçan

Umut Veteriner çalışanları son derece ilgili ve güler yüzlü insanlar. Kedimle ilgili her problemde hiç düşünmeden gittiğim tek klinik. Her zaman özenli bir şekilde davranarak gerekli teşhisi koyup tedavide başarı sağlıyorlar. Umarım bu duruşlarını hiç kaybetmezler.

Mert Odabaşı

2 ay önce sokakta çok kötü halde bulduğum kedimin Umut ışığı olsunlar diye gittim. Önce belirli bir teşhis veya tedavi yöntemine başvurmadan alternatif yollarla iyileşmesini bekleyip çok fahiş fiyatlar ödememizi sağladılar. Artık kedimi eve götüreceğim zaman ise hasta olduğunu ve bir tek mama ve en pahallı mamayı kullanmak zorunda olduğumu diğer her şeyin ona zararlı olduğunu söyleyip o mamayı almamı sağladılar. Aldım kullanmaya dikkat etmeye başladım ama kedim asla o mamayı yemedi günlerce yemesini tuvaletini normal yapmasını suyunu içmesini bekledim ama asla yemedi iyileşmedi de. Artık kedimin gözümün önünde erimesine dayanamayıp bir kere normal bir mama alıp kullanmayı denediğimde ise kedimin gayet güzel yediğini, enerjisinin, su içmesinin, hareketlerinin, dışkısının, tuvalet yapmasının kısacası her şeyin düzeldiğini ve kedime hiçbir zararı olmadığını farkettim. Oradan ayağımızı çektiğimiz günden beri gayet mutluyuz bir sorunumuz kalmadı. BEN BİR ÖĞRENCİYİM, VERDİĞİM PARAYA CİDDEN ACIMIYORUM HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL AMA BEN UYKUSUZ KALDIĞIM GECELERE, KEDİMİN GÖZÜMÜN ÖNÜNDE ERİYİP GİTMESİNE, SABAHLARA KADAR KAKA YAPMAK İÇİN UĞRAŞIRKEN ÇEKTİĞİ ÇİLELERE ACIYORUM. GİDİP NORMAL BİR PETSHOPTAN KEDİME UYGUN ALDIĞIM BİR MAMA TÜM SORUNLARINI ORTADAN KALDIRDI. Davranışınızda, ilginizde, saygınızda, alakanızda hiç bir sorun yoktu. Gayet ilgili hassas ve kibar davranışlarınız vardı o konuda hakkınızı asla yiyemem. Ben belki mağdur oldum ama en azından siz gitmeden önce bir kez daha düşünün, kimsenin maddi manevi sorun yaşamasını istemem. Saygılarımla.

Umut veteriner kliniği
(121 Kişi)

Umut veteriner kliniği Adresi

Kazımdirik, 153. Sk. No:15, 35100 Bornova/İzmir

Umut veteriner kliniği Telefon Numarası

(0232) 374 13 51

Şimdi Ara

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerini paylaşmadı

Galeri

Umut veteriner kliniği Umut veteriner kliniği Umut veteriner kliniği Umut veteriner kliniği