,
Antalya
Sayfası Fotoğrafları (-) Videoları (-) Günlüğü(-) Sürüsü (57) aldığı yorumlar (9) Yaptıkları(-)

en çok korktuğum şerdir yani biri beni bi örümcekle üstüme yürüyerek öldürebilir kafayı yerim sanırım çocuklugumdan beri çok korkarım gerçi her böcekten korkarım ama o hayvan ap ayrı neyse ne diim bi ömür yumuşacık mutluluklar içim bi tuhaf oldu ıııı

Sayfası ( - )  

tarantula taklidi yapıyo. çaktırma :) profil ayarlarında örümcek yoktu öyle kaldı. bekliyos örümceklerde eklensin diye :)

Sayfası ( - )  

sevgili xtreme
şu anda yummy herhalde plastik bir habitatta yani ağzı kapaklı ufak bir plastik akvaryumda duruyor sanırım resimlerden öyle anladım çünkü.
Hayvan sevdiğin belli lütfen onu en kısa zamanda türüne göre iri ve güzel bir hayvan olduğu için 50 cmlik bir akvaryuma ve dibine seralardan bulabileceğin bitki torfu, saklanabileceği kütük parçaları ve toprağın içine saklanması için 2şer tane 0,5lik küçük bir pet şişenin kesilmiş alt kısmını toprağa gömersen ona iyi bir yuva sağlamış olursun.
Güzel bir hayvan inşallah sağlıklı ve uzun ömürlü olur.
Saygılarımla

Sayfası ( - )  

Yeni petim deyince, şöyle ''badem'' tadında bişi bekliyordum. Yakışıklıymış oğlunuz:)) Eee ne diyelim hoşgelmiş.

Sayfası ( - )  

yummy nerede yaşıyor? biraz sevgi topağını andırsa da çok ürkütücü görünüyor. bizim evde olsaydı korkudan süpürgeyle çekiverirdim. gerçi benim asıl fobim kelebeklerdir. ama bu da değişik bir ilgi alanı saygı duyarım :))))

Sayfası ( - )  

Followers
No followers found.
Following
No following found.

Petbul'da toplam 92755 tane ilan verildi. İlanları kendi web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Sitede Gezenler

2 üye şu anda sitede. Ayrıca 765 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar