15 kg köpek maması 20 TL

Başlatan gökberk baykara · 13 Cevap

gökberk baykara

7 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce
baumaxda jolly marka köpek maması 15 kg köpek maması 40 TL ama 1 alana 1 bedava benim gibi sokak köpeklerini besleyenler varsa kaçırmasın. Şahsen arabam yok ama otobüsle gidip 30 kg mama almayı düşünüyorum

aydin yesil Katıldı: 8 yıl önce

40 tl lik mama dan  hayır gelmez..
sokak köpekleri  de can..

gökberk baykara Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: yolgezeer

imkanım olsa sokak köpeklerine de kendi köpeğime aldığım mamadan veririm fakat burda yaklaşık 20 bireyli bir sürüden bahsediyorum. bazen tavuk haşlayıp içine ekmek doğrayıp veriyorum ama ne fayda herbiri bir lokma alınca bitiyo zaten. şahsen açlıktan kemikleri gözüken köpekten bence daha iyidir diye düşünüyorum. birçok barınak buluşması fotograflarında da bu mamayı görüyorum insanlar alıp barınaklara bağışlıyorlar demekki.

Yiğit Can Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: yolgezeer

Çöpte bulduklarından iyidir. 

Irmak Topaloğlu Katıldı: 7 yıl önce

sokakta bulmaya çalıştıkları bir parça ekmekten iyidir

Turan Kurnaz Katıldı: 11 yıl önce

Elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz... Burada kimse onu al-bunu ver diyemez... Begenmeyen size özel mesaj atsın, siz mama alırken 30-40 lira da kendisi havale etsin...

Aldığınız mamalar aç yatmalarından daha iyidir... Kuru ekmeği konuşmuyorum bile... Onu bile bulamayan zavallılar var...

halim-deniz önder Katıldı: 10 yıl önce

en iyisini yapıyorsunuz boşverin..sokaktakılerde can dıyen arkadaşlar sokaktakılere acana Orijenmi verıyor acaba?
Sokakta açlıktan kemikleri sayılyıor adım atamayacak hale gelyıorlar bozuk gıdaalrı kuru ekmeklerı kemırıyorlar kıyaslayınca bu mama onlar için ziyafet.

pekde ucuzmuş ya keşke banada yakın olsa alırdım :( bizim evın cıvarında bı kemık torbası dogo kırması var pek mazlum bende ona bonacıbo verıyordum...

Yağız Acer Katıldı: 10 yıl önce

40 tl lik mamadan hayır gelmez deniyor. Bu yazıyı tesadüfen gördüm ve bu akşam gidip 4 paket almayı düşünüyorum. Yaklaşık 30 köpeğe bakıyorum ve onların 40 tl lik mamadan hayır gelmez diye düşünemiyorum. Öğrenciyim, halk ekmekten kuru ekmek alıp kışın o kuru ekmeği nasıl yediklerini biliyorum, o yüzden mama'nın kalitesine bakamıcam sokaktaki dostlarımız çöpten belkide yemek bulamıycak en azından boğazlarından mama geçicek.

fulya oz Katıldı: 8 yıl önce

Bizim mahallenin kopekleri sosyete galiba. Kuru mama sevmiyorlar. Mesela ben sofisi de etimek aliyorum ayranla beraber veriyorum, sebze hasliyorum falan. Sokak icin de yapiyorum ama sokak kopekleri dokunmuyo ama benim su aygirim takla ata ata yiyo. Oyle buyuk suru beslemiyorum ama sofise bisi pisirirken fazlla pisirip kapinin onune koyuyorum. Cogu yenmiyor. Kemik de haslamiyorum makarna bile yemiyo sebekler. Cop menusu zengin galiba:(

gökberk baykara Katıldı: 7 yıl önce

sizlere bu haberi duyurup birkaç sokak köpeğinin daha karnı doyduysa ne mutlu bana..
kampanya 27 ekime kadar devam edicekmiş aklınızın bir köşesinde bulunsun arkadaşlar sokak köpeklerini besleyen insanlarla karşılaşırsanız öneride bulunursunuz çünkü burdan çok fazla kişinin haberi olmuyor herhalde. ben teşekkür ederim ne yapıyorsak o canlar için yapıyoruz zaten

Aysun Sibel Baş Katıldı: 9 yıl önce

Orijinalden alıntı: gokberk88

sizlere bu haberi duyurup birkaç sokak köpeğinin daha karnı doyduysa ne mutlu bana..
kampanya 27 ekime kadar devam edicekmiş aklınızın bir köşesinde bulunsun arkadaşlar sokak köpeklerini besleyen insanlarla karşılaşırsanız öneride bulunursunuz çünkü burdan çok fazla kişinin haberi olmuyor herhalde. ben teşekkür ederim ne yapıyorsak o canlar için yapıyoruz zaten

Faydası olmaz mı :)

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------