Kedi Resimleri

Kedi resmi görmekten ve paylaşmaktan hoşlanıyorsanız üyelerimizin sahip olduğu kedi resimlerine bakabilir, kendiniz petinizi ekleyerek kedi resmi ekleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kedi fotoğraflarına saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Kedi resim çizimi için örnek olarak kullanabilirsiniz.

Petini Ekle
Kedi Scottish Fold Adı Leo 11646844
Kedi Scottish Fold Adı Leo 11646843
Kedi Scottish Fold Adı Leo 11646842
Kedi Scottish Fold Adı Leo 11646841
Kedi Scottish Fold Adı Piço 11646792
Kedi Scottish Fold Adı Simon 11646791
Kedi Tekir Kedi Adı Mars 11646777
Kedi British Shorthair Adı Pablo 11646774
Kedi British Shorthair Adı Sufle 11646732
Kedi British Shorthair Adı Paşa 11646727
Kedi Tekir Kedi Adı Moli 11646725
Kedi Scottish Fold Adı Üzüm 11646719
Kedi Scottish Fold Adı Mars 11646704
Kedi British Shorthair Adı Duman 11646659
Kedi Scottish Fold Adı Aşil 11646629
Kedi British Shorthair Adı Şerafettin 11646622
Kedi Scottish Fold Adı mia 11646609
Kedi Norwegian Forest Adı Bella 11646568
Kedi Oriental Longhair Adı Duman 11646559

Kedi Resmi

Kedinizi sahiplendiniz ve ardından öncelikli olarak kedinizi iyi tanımanız gereklidir. Fiziksel ve davranışsal özellikleri ile herkesin en çok sahiplendiği evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Her kim kedi resmi çizmek isterse muhakkak öncelikli olarak detaylı bir şekilde fiziksel özelliklerini gözlemleyecektir. Ardından renk belirleme konusunda mutlaka tüy renklerinin, göz renklerinin belirleyici olması oldukça önemlidir. 

Kedi resimleri görmek birçok hayvan sever için çok eğlenceli ve zevkli olacaktır. Kedilerin doğal hallerini köpek albümleri ile inceleyenler, kedilerin mutluluklarını, hüzünlerini onlarla beraber yaşıyorlar. Sadece somut resimler değil kedileri içeren soyup köpek çizimleri de kedi severler tarafından ziyaret edilmektedir.

Yavru Kedi Resmi

Yavru kedilerin ne kadar sevimli olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Çoğu zaman herkes sahiplenmeden önce kedisinin yavru olmasına özen göstermektedir.Yavru kedilerin yetişkin kedilere nazaran ne kadar oyuncu ve dost canlısı olduğunu söylememiz mümkündür. Herkesin sevgilisi olan yavru kedi resmi ise çizmesi, boyaması da oldukça keyifli bir süreçtir. 

Bu noktada özellikle kedimizin cinsi, tüy yapıları ve davranışları bizlere yol gösterecektir. Yavru kedilere nasıl resmedilmesi gerektiği hakkında tüm detaylar için dikkatli bir gözlemci olmanız gerekmektedir. Bu detaylarla birlikte özellikle çizim gibi yeteneklerinizi kullanacaksınız yaratıcılığınızı da gerçeklikle birleştirmeyi denemelisiniz.

Komik Kedi Resmi 

Her kedinin ayrı bir güzelliği ve karakteri mevcuttur ve ismi ile bunu yansıtmak ise tartışmasız kedi sahiplerine düşer. Ancak burada dikkat etmemiz gereken konu ise kedimize dışarıdan görüntüsü olabilmektedir. Çoğu zaman kedilerin fiziksel özelliklerinin çok komik olduğunu söyleyebiliriz ve bunları resmederken yansıtmak da bir o kadar keyifli olacaktır. 

Kediler hakkında araştırma yapmak istediğimizde karşımıza çok fazla görsel çıkacaktır. Onlarda bizlere komik kedi resmi hakkında bir fikir mutlaka verebilir. Mesela kedimizin dış görünüşünde onu eğlenceli yapan bir özellik var ise çizimde ve ya boyamada bunu kesinlikle belirtmemiz gerekir. 

Kedi Resmi Çizimleri

Kedi resmi çizimlerine başlamadan önce ilk olarak hayvan resmetme konusunda kısmen bilgi sahibi olmak önemlidir. Ardından kedimizi resmetmeden önce onun sabit bir yerde durmasını sağlamamız gerekir. Genellikle gün içerisinde pek çok vakitlerini uyuyarak geçiren canlılar olması sebebi ile işimiz epey kolay olabilir. İlk olarak kulaklarından ardından kafa yapısından başlamak daha sağlıklı olabilir.

Petarkadaş ailesi olarak sitemizde çok sayıda kedilerin yer aldığını belirtmemiz gerekir. Eğer henüz bir fikriniz oluşmadı ise detaylı olarak sitemizi inceleyip sevimli dostlarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Resimler arasından en çok beğendinizi ekran görüntüsü yaparak gün içerisinde mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Sponsorsponsor