Kedi Resimleri

Kedi resmi görmekten ve paylaşmaktan hoşlanıyorsanız üyelerimizin sahip olduğu kedi resimlerine bakabilir, kendiniz petinizi ekleyerek kedi resmi ekleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kedi fotoğraflarına saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Kedi resim çizimi için örnek olarak kullanabilirsiniz.

Petini Ekle
Kedi Norwegian Forest Adı Çikociko 11624730
Kedi Tekir Kedi Adı Pati 11624726
Kedi British Shorthair Adı Karpuz 11624707
Kedi British Shorthair Adı Simba 11624706
Kedi  Adı Oscar 11624697
Kedi Scottish Fold Adı Kaşif 11624693
Kedi British Shorthair Adı Sufle 11624691
Kedi İran Kedisi (Persian) Adı Coconut 11624683
Kedi Scottish Fold Adı Müge 11624676
Kedi Scottish Fold Adı Müge 11624675
Kedi British Shorthair Adı Şerafettin 11624671
Kedi British Shorthair Adı Mila 11624620
Kedi British Shorthair Adı Mila 11624618
Kedi British Shorthair Adı Mila 11624611
Kedi British Shorthair Adı Mila 11624610
Kedi British Shorthair Adı Dobby 11624595
Kedi British Shorthair Adı Dobby 11624593
Kedi British Shorthair Adı Dobby 11624591
Kedi Exotic Shorthair Adı Chivas 11624588

Kedi Resmi

Kedinizi sahiplendiniz ve ardından öncelikli olarak kedinizi iyi tanımanız gereklidir. Fiziksel ve davranışsal özellikleri ile herkesin en çok sahiplendiği evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Her kim kedi resmi çizmek isterse muhakkak öncelikli olarak detaylı bir şekilde fiziksel özelliklerini gözlemleyecektir. Ardından renk belirleme konusunda mutlaka tüy renklerinin, göz renklerinin belirleyici olması oldukça önemlidir. 

Kedi resimleri görmek birçok hayvan sever için çok eğlenceli ve zevkli olacaktır. Kedilerin doğal hallerini köpek albümleri ile inceleyenler, kedilerin mutluluklarını, hüzünlerini onlarla beraber yaşıyorlar. Sadece somut resimler değil kedileri içeren soyup köpek çizimleri de kedi severler tarafından ziyaret edilmektedir.

Yavru Kedi Resmi

Yavru kedilerin ne kadar sevimli olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Çoğu zaman herkes sahiplenmeden önce kedisinin yavru olmasına özen göstermektedir.Yavru kedilerin yetişkin kedilere nazaran ne kadar oyuncu ve dost canlısı olduğunu söylememiz mümkündür. Herkesin sevgilisi olan yavru kedi resmi ise çizmesi, boyaması da oldukça keyifli bir süreçtir. 

Bu noktada özellikle kedimizin cinsi, tüy yapıları ve davranışları bizlere yol gösterecektir. Yavru kedilere nasıl resmedilmesi gerektiği hakkında tüm detaylar için dikkatli bir gözlemci olmanız gerekmektedir. Bu detaylarla birlikte özellikle çizim gibi yeteneklerinizi kullanacaksınız yaratıcılığınızı da gerçeklikle birleştirmeyi denemelisiniz.

Komik Kedi Resmi 

Her kedinin ayrı bir güzelliği ve karakteri mevcuttur ve ismi ile bunu yansıtmak ise tartışmasız kedi sahiplerine düşer. Ancak burada dikkat etmemiz gereken konu ise kedimize dışarıdan görüntüsü olabilmektedir. Çoğu zaman kedilerin fiziksel özelliklerinin çok komik olduğunu söyleyebiliriz ve bunları resmederken yansıtmak da bir o kadar keyifli olacaktır. 

Kediler hakkında araştırma yapmak istediğimizde karşımıza çok fazla görsel çıkacaktır. Onlarda bizlere komik kedi resmi hakkında bir fikir mutlaka verebilir. Mesela kedimizin dış görünüşünde onu eğlenceli yapan bir özellik var ise çizimde ve ya boyamada bunu kesinlikle belirtmemiz gerekir. 

Kedi Resmi Çizimleri

Kedi resmi çizimlerine başlamadan önce ilk olarak hayvan resmetme konusunda kısmen bilgi sahibi olmak önemlidir. Ardından kedimizi resmetmeden önce onun sabit bir yerde durmasını sağlamamız gerekir. Genellikle gün içerisinde pek çok vakitlerini uyuyarak geçiren canlılar olması sebebi ile işimiz epey kolay olabilir. İlk olarak kulaklarından ardından kafa yapısından başlamak daha sağlıklı olabilir.

Petarkadaş ailesi olarak sitemizde çok sayıda kedilerin yer aldığını belirtmemiz gerekir. Eğer henüz bir fikriniz oluşmadı ise detaylı olarak sitemizi inceleyip sevimli dostlarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Resimler arasından en çok beğendinizi ekran görüntüsü yaparak gün içerisinde mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.