Kedi Resimleri

Kedi resmi görmekten ve paylaşmaktan hoşlanıyorsanız üyelerimizin sahip olduğu kedi resimlerine bakabilir, kendiniz petinizi ekleyerek kedi resmi ekleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kedi fotoğraflarına saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Kedi resim çizimi için örnek olarak kullanabilirsiniz.

Petini Ekle
Kedi British Shorthair Adı loya 11979569
Kedi Chinchilla Adı mochii 11979545
Kedi British Shorthair Adı Fındık 11979543
Kedi Scottish Fold Adı Mars 11979542
Kedi Scottish Fold Adı Mia 11979540
Kedi British Shorthair Adı Maya 11979538
Kedi British Shorthair Adı Maya 11979536
Kedi Chinchilla Adı miya 11979521
Kedi Van Kedisi Adı Hera 11979496
Kedi Scottish Fold Adı Maviş 11979485
Kedi Tekir Kedi Adı Bither 11979483
Kedi Tekir Kedi Adı Luna 11979481
Kedi Tekir Kedi Adı Ada 11979479
Kedi American Shorthair Adı Minnoş 11979455
Kedi Tekir Kedi Adı Leia 11979417
Kedi Scottish Fold Adı Liko 11979378
Kedi British Shorthair Adı MİYA 11979369
Kedi British Shorthair Adı Yumi 11979349
Kedi Tekir Kedi Adı boncuk 11979306

Kedi Resmi

Kedinizi sahiplendiniz ve ardından öncelikli olarak kedinizi iyi tanımanız gereklidir. Fiziksel ve davranışsal özellikleri ile herkesin en çok sahiplendiği evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Her kim kedi resmi çizmek isterse muhakkak öncelikli olarak detaylı bir şekilde fiziksel özelliklerini gözlemleyecektir. Ardından renk belirleme konusunda mutlaka tüy renklerinin, göz renklerinin belirleyici olması oldukça önemlidir. 

Kedi resimleri görmek birçok hayvan sever için çok eğlenceli ve zevkli olacaktır. Kedilerin doğal hallerini köpek albümleri ile inceleyenler, kedilerin mutluluklarını, hüzünlerini onlarla beraber yaşıyorlar. Sadece somut resimler değil kedileri içeren soyup köpek çizimleri de kedi severler tarafından ziyaret edilmektedir.

Yavru Kedi Resmi

Yavru kedilerin ne kadar sevimli olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Çoğu zaman herkes sahiplenmeden önce kedisinin yavru olmasına özen göstermektedir.Yavru kedilerin yetişkin kedilere nazaran ne kadar oyuncu ve dost canlısı olduğunu söylememiz mümkündür. Herkesin sevgilisi olan yavru kedi resmi ise çizmesi, boyaması da oldukça keyifli bir süreçtir. 

Bu noktada özellikle kedimizin cinsi, tüy yapıları ve davranışları bizlere yol gösterecektir. Yavru kedilere nasıl resmedilmesi gerektiği hakkında tüm detaylar için dikkatli bir gözlemci olmanız gerekmektedir. Bu detaylarla birlikte özellikle çizim gibi yeteneklerinizi kullanacaksınız yaratıcılığınızı da gerçeklikle birleştirmeyi denemelisiniz.

Komik Kedi Resmi 

Her kedinin ayrı bir güzelliği ve karakteri mevcuttur ve ismi ile bunu yansıtmak ise tartışmasız kedi sahiplerine düşer. Ancak burada dikkat etmemiz gereken konu ise kedimize dışarıdan görüntüsü olabilmektedir. Çoğu zaman kedilerin fiziksel özelliklerinin çok komik olduğunu söyleyebiliriz ve bunları resmederken yansıtmak da bir o kadar keyifli olacaktır. 

Kediler hakkında araştırma yapmak istediğimizde karşımıza çok fazla görsel çıkacaktır. Onlarda bizlere komik kedi resmi hakkında bir fikir mutlaka verebilir. Mesela kedimizin dış görünüşünde onu eğlenceli yapan bir özellik var ise çizimde ve ya boyamada bunu kesinlikle belirtmemiz gerekir. 

Kedi Resmi Çizimleri

Kedi resmi çizimlerine başlamadan önce ilk olarak hayvan resmetme konusunda kısmen bilgi sahibi olmak önemlidir. Ardından kedimizi resmetmeden önce onun sabit bir yerde durmasını sağlamamız gerekir. Genellikle gün içerisinde pek çok vakitlerini uyuyarak geçiren canlılar olması sebebi ile işimiz epey kolay olabilir. İlk olarak kulaklarından ardından kafa yapısından başlamak daha sağlıklı olabilir.

Petarkadaş ailesi olarak sitemizde çok sayıda kedilerin yer aldığını belirtmemiz gerekir. Eğer henüz bir fikriniz oluşmadı ise detaylı olarak sitemizi inceleyip sevimli dostlarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Resimler arasından en çok beğendinizi ekran görüntüsü yaparak gün içerisinde mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Sponsorsponsor