Ankara'da veteriner tavsiyesi?

Başlatan ŞEHRİBAN NARMAN · 51 Cevap

ŞEHRİBAN NARMAN

7 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
Ankara'da tavsiye edebileceğiniz veteriner var mı ?

gökberk baykara Katıldı: 7 yıl önce

animal clinic'e götürüyorum tarçınla şanslıyı memnunum

Gökçem Ayşe Katıldı: 8 yıl önce

Pet clinic osman bey çok iyi bir hekim tavsiye ederiz

YAĞMUR TEZSEVER Katıldı: 8 yıl önce

Fourvet'te Aydın bey var, çok ilgili bi hekimdir kendisi, Bahçeli'de, Başkent Hastanesinin orda.

Ayse Gul Katıldı: 8 yıl önce

Cayyolu Vetrium Serkan bey. Cok iyi bir veteriner. Ben cok arastirdiktan sonra karar verdim. O yuzden tavsiye edebilirim

Hazar Bey Katıldı: 8 yıl önce

Herkes kendi gittiği veterineri tavsiye eder normal olarak. Benim tavsiyem; oturduğunuz yere yakın olan köpeğinizi çıkardığınızda arada uğrayabileceğiniz güvenilir bir klinik seçmeniz. Rutin kontroller ve aşılarını orada yaptırırsınız. Büyük bir sorun olduğunda ise (ki umarım olmaz) işin uzmanına gidersiniz. Bu birazda sizin araştırıp kendinizi geliştirmenize bağlı yoksa alerjik bir reaksiyon için boş yere mantar aşısı yaparlar...

ŞEHRİBAN NARMAN Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: tinazor

Herkes kendi gittiği veterineri tavsiye eder normal olarak. Benim tavsiyem; oturduğunuz yere yakın olan köpeğinizi çıkardığınızda arada uğrayabileceğiniz güvenilir bir klinik seçmeniz. Rutin kontroller ve aşılarını orada yaptırırsınız. Büyük bir sorun olduğunda ise (ki umarım olmaz) işin uzmanına gidersiniz. Bu birazda sizin araştırıp kendinizi geliştirmenize bağlı yoksa alerjik bir reaksiyon için boş yere mantar aşısı yaparlar...

Doğru söylüyorsunuz fakat urfanın ilçesinde ikamet ediyorum.merkezde veterinerimiz var ama güven verdiği söylenemez.burda genelde tarım hayvanlarıyla ilgileniyorlar.ankaraya gideceğim için bir araştırma içerisindeyim.her şeyini kontrol ettirmek istiyorum.

Burak EROL Katıldı: 7 yıl önce

Evime 30 küsür km mesafede olmasına rağmen Çayyolu vetrium'a gidiyorum. Veteriner Hekim Serkan Bey'de yardımcısı Yağmur Hanım'da oldukça ilgili ve bilgililer.. tavsiye edebilirim.

Ayse Gul Katıldı: 8 yıl önce

Orijinalden alıntı: burak120320

Evime 30 küsür km mesafede olmasına rağmen Çayyolu vetrium'a gidiyorum. Veteriner Hekim Serkan Bey'de yardımcısı Yağmur Hanım'da oldukça ilgili ve bilgililer.. tavsiye edebilirim.

Aynen bize de 25 km civari. Ama biz de oraya kadar giddiyoruz hep

esra urbay Katıldı: 7 yıl önce

VCOM veteriner ve ortopedik cerrahi merkezi, ümitköy'de. prof.dr. hasan bilgili ve ekibinden her yönden çok memnunuz

Demre Sn Katıldı: 7 yıl önce

Batıkent'teki Petland veterinere giden var mı? Yorumlarını merak ediyorum bilen varsa.