Anne sütü tozu hangisi en iyisi :(

Başlatan Elif Tasdemir · 6 Cevap

Elif Tasdemir

2 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Arkadaslar ben minigimi biberonla besliyorum suanda ishal tedavisi goruyor doktorda emzirmeye devam et dedi biberonla ama ben tecrubesizim ve hangi markanin anne sutu tozu daha iyi iceriklerinden anlamiyorum bebisim suan tedavide goruyor o yuzden icerigi anne sutune en en en yakin hangisi sizler neler kullandiniz paylasirsaniz cok sevinirim :(

Neşe Yaralı Katıldı: 5 yıl önce

Merhaba,

Biz Beaphar'ın süt tozunu kullanmıştık, çok iyi güvenilir bir marka, tavsiye ederim.

Elif Tasdemir Katıldı: 2 yıl önce

Orijinalden alıntı: neseyarali

Merhaba,

Biz Beaphar'ın süt tozunu kullanmıştık, çok iyi güvenilir bir marka, tavsiye ederim.

Bende baya arastirdim bugun forumlari falan gezdim en cok gordugum tavsiye edilen bu marka siparis verdim ama 2 gune geliyor o gelene kadar biocat active buldum veterinerimizde satiliyordu insallah begenir tadini cok tesekkur ederim :)

Burak Altuntaş Katıldı: 9 yıl önce

Almışsınız ama yinede belirtmekte fayda var. İçerik olarak en iyisi "Versele Laga Oropharma Pet Milk" ürünüdür.

Orijinalden alıntı: hoppala

Almışsınız ama yinede belirtmekte fayda var. İçerik olarak en iyisi \"Versele Laga Oropharma Pet Milk\" ürünüdür.

Kullanmaya basladik bile :) cokta sevdi mama biter bitmez de normal mamaya gecicez hils almayi dusunuyorum ama hata mi ediyorum bilemedim kuru ve yas mama olarak :/

Neşe Yaralı Katıldı: 5 yıl önce

Orijinalden alıntı: haydutzeyna

Almışsınız ama yinede belirtmekte fayda var. İçerik olarak en iyisi \"Versele Laga Oropharma Pet Milk\" ürünüdür.

Kullanmaya basladik bile :) cokta sevdi mama biter bitmez de normal mamaya gecicez hils almayi dusunuyorum ama hata mi ediyorum bilemedim kuru ve yas mama olarak :/

Hills vereceğiniz parayı hak etmeyen bir mama, kilosu 35 TL civarına denk geliyor, içinde bolca tahıl ve et UNU var. Bu paraya N&D yavru maması alabilirsiniz, içinde tahıl yok ve et unu değil, ET var. Mamaları paketin üzerindeki reklamlara göre değil de içeriklerine göre değerlendirin. İçindekiler çoktan aza doğru sıralanarak yazılır her zaman. İlk sıralarda tahıl, mısır vs bulunduran mamalardansa ilk sıralarda ET (et unu veya et ürünleri değil, çünkü bunlar hayvanların yenmeyecek kısımlarından yapılır) içeren mamaları tercih edin. 

Orijinalden alıntı: neseyarali

Orijinalden alıntı: haydutzeyna

Hills vereceğiniz parayı hak etmeyen bir mama, kilosu 35 TL civarına denk geliyor, içinde bolca tahıl ve et UNU var. Bu paraya N&D yavru maması alabilirsiniz, içinde tahıl yok ve et unu değil, ET var. Mamaları paketin üzerindeki reklamlara göre değil de içeriklerine göre değerlendirin. İçindekiler çoktan aza doğru sıralanarak yazılır her zaman. İlk sıralarda tahıl, mısır vs bulunduran mamalardansa ilk sıralarda ET (et unu veya et ürünleri değil, çünkü bunlar hayvanların yenmeyecek kısımlarından yapılır) içeren mamaları tercih edin. 

Bu konuda pek bilgili ve tecrubeli degilim malesef tesekkur ederim sagolun iceriklerini okusamda kedilere hangisi en iyi gelir bilemiyorum birkac gundur arastiriyorum cok pahali olup icerik olarak kotu olan cok urun varmis ama fiyati uygun olanlarda sanki kotudur gibi bi onyargi olusmus kafam karisik o yuzden hala biberonla besliyorum bu haftadan sonra artik kuru ve yas mamaya gecmemiz lazim insallah dogru ve iyi olani bulurum..