Kanlı ishal 2 haftalık minik ne yemeli

Başlatan Elif Tasdemir · 5 Cevap

Elif Tasdemir

2 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Kanli ishal 2 haftalik bebegime ne vermeliyim suan sadece anne sutu tozu veriyorum biberonla ve cok hasta tedavi goruyor doktor %80 olebilir hazirlikli ol dedi 5 gun boyunca igne yapacak bugun 1. Igneyi oldu yarinda eczaneden diger ilaclari alicam ama 200 gramcik bi bebek ilaclar cok agir gelir acaba bi süt annemi bulsam gerçek anne sütü iyi gelir mi belki ilgilenir ne bilim koynunda yatar emerken falan direnci artar mi nolur ölmesin bana bi akil verin :(

Elif Tasdemir Katıldı: 2 yıl önce

Hic vaktimiz yok lutfen yardim edin bize

123456 aylin kızılcık Katıldı: 2 yıl önce

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun.Yeni gördüm kedinizin durumu nedir acaba şuan?

Orijinalden alıntı: aylin59

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun.Yeni gördüm kedinizin durumu nedir acaba şuan?

Çok sükür gece hep koynumda yatirdim parmaklarimi meme sanip emiyor o sirada biberonlar anne sutu tozundan verdim hep direnci dusmesin diye sabah 9 da da yarim cay bardagindan biraz az su icirdim suan kucagimda uyuyor cisini sadece idrar olarak yapti geceden beri kaka yapmadi poposu disari cikmis gibi kizarikti simdi baktim biraz daha iyi gorunuyor aksam 9 da bi kere daha igneye gidicez bide doktor rflor sase verdi 4/1 ini ver dedi onu alicam simdi nobetci eczaneden ne yedirsem veya hep sute devam mi bide su icirirken suyuna biraz tuz ve seker atiyim mi

123456 aylin kızılcık Katıldı: 2 yıl önce

Çok yardımcı olmak isterdim ama benim köpeğim var.Kediler hakkında hiçbir bilgim yok maalesef :( Siz yinede veterinerin söylediklerini uygulamaya devam edin:Kedi büyüten arkadaşlar varsada ek bilgi olarak paylaşsınlar tecrübelerini lütfen:

Orijinalden alıntı: aylin59

Çok yardımcı olmak isterdim ama benim köpeğim var.Kediler hakkında hiçbir bilgim yok maalesef :( Siz yinede veterinerin söylediklerini uygulamaya devam edin:Kedi büyüten arkadaşlar varsada ek bilgi olarak paylaşsınlar tecrübelerini lütfen:

Cok tesekkur ederim sagolum :(