kedi maması

Başlatan beys kıran · 6 Cevap
Avatar

beys kıran


4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Lavital , acana , proplan, royal canin, markalarini internetsitesinde gördüm bana biraz tuzlu geldi fiyatlari sizin onerebilceginiz bir kuru mama var midir hem fiyati iyi hem kaliteli olan, siteden siteye değişiyor bazen uyguna satilan bildiğiniz bir site var mı
İlk resim yeşil çerçeveli olan happy cat kedi mamasinin içeriği, 2. Resim brit çare kedi mamasinin içeriği sizce bunlar Nasil?

beys kıran Katıldı: 4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Birde happy cat kedi mamasi gördüm içeriği bu sekilde, sizce Nasil?

Bengi Su Katıldı: 4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Acikcasi uygun bir mama ariyorsan bonaciboyu onermis cogu kisi. Bende daha kullanmadim ancak yerli marka ve dolayisiyla yabancilara gore ucuz. Kullananlar cok memnun. Kaliteli ve ucuz oldugunu soyluyorlar.

beys kıran Katıldı: 4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Orijinalden alıntı: bheavenaboveyou Acikcasi uygun bir mama ariyorsan bonaciboyu onermis cogu kisi. Bende daha kullanmadim ancak yerli marka ve dolayisiyla yabancilara gore ucuz. Kullananlar cok memnun. Kaliteli ve ucuz oldugunu soyluyorlar.
Bu happy cat mamanin içeriği acikcasi beni tek tatmin eden içerik bu mamada var arastirdim internetten kullananlarda memnunmus bende 4 kg sipariş ettim insaAllah kedimde begenir

beys kıran Katıldı: 4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Bileşimi: Tavuk eti, hayvansal yağ, pirinç unu, mısır ve mısır unu, kuzu eti, kanatlı katı yağı, sığır eti yağı, patates gevreği, hidrolize ciğer, pancar lifi, kurutulmuş karaciğer, elma lifi, yumurta tozu, sodyum klorür, maya (kurutulmuş), potasyum klorür, mayalanmış arpa, deniz yosunu, keten tohumu, bitkisel karışım, hindiba
Sindirlebilir Enerji: 1685 kJ/ 100 g
İçindekiler
Miktarı
Vitaminler
Miktarı
Ham protein (%)
32,0
A Vitamini (I.E.)
18000
Ham katı yağ (%)
16,0
D₃ Vitamini (I.E.)
1800
Ham lif (%)
2,5
E Vitamini (mg)
100
Mineraller (%)
7,0
B₁ Vitamini (mg)
5
Nem (%)
10,0
B₂ Vitamini (mg)
6
Kalsiyum (%)
1,3
Pantotenik asit (mg)
12
Fosfor (%)
0,85
Niyasin (mg)
45
Potasyum (%)
0,45
B₆ Vitamini (mg)
4
Sodyum (%)
0,4
Biotin (mcg)
700
Magnezyum (%)
0,08
B₁₂ Vitamini (mcg)
75

İçerigi bu şekilde mamanin

Evcil Hayvan Katıldı: 3 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Ben kedime Farmina kullanıyorum, çok memnunum. Fiyat konusunda bir şey diyemem ama bütçen yeterse şunlardan birini almanı öneririm.

Ekonomik Mama Katıldı: 2 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Bahsettiğiniz ürünler kaliteli ve biraz fiyatı tuzlu ürünlerdir evet. Fiyatı ucuz olsun diye kedinizin sağlığı için kalitesiz ürünler kullanmamanızı tavsiye ederim. Hem biraz kalite hem biraz fiyattan kazanalım diyorsanız sizler Ekonomik Mama sayfasına yönlendirebilirim.