Köpeğim uyumuyor !

Başlatan Halit Bey (ERKEK) · 8 Cevap

Halit Bey (ERKEK)

5 yıl önce

Gönderildi: 5 yıl önce
Arkadaşlar Narin ilk geldiği zaman biz yatarken yatak odasının kapısına gelip tırmalıyor ve ağlıyordu. Sonrasında bu düzeldi yatma vaktini anlıyor ve yerine gidiyor. Fakat dün yatak odasının kapısında yattığını hissettim ve kapıyı açtığımızda kapıda bekliyordu. Sabah olduğunda Narin sürekli yerinde yatıyor ve gözleri şiş. Acaba biz uyuduktan sonra gece sabaha kadar kapıda mı bekliyor ? Biz sabah uyanınca da uyku moduna giriyor ? İnsanların uykusuz kaldığı zaman gözlerinin şiş olması gibi aynı öyle şiş gözleri. Sizce neden ? 

Katıldı: 51 yıl önce

Bu hergün olan bir durum mu yoksa ilk kez mi oldu?

Halit Bey (ERKEK) Katıldı: 5 yıl önce

Orijinalden alıntı: chowwinnie

Dün gece hissettim sadece düne özel kapıda olduğunu gördüm. Bende şüphelendim acaba biz uykuya dalınca mı geliyor

Katıldı: 51 yıl önce

Orijinalden alıntı: narinimiz

Orijinalden alıntı: chowwinnie

Dün gece hissettim sadece düne özel kapıda olduğunu gördüm. Bende şüphelendim acaba biz uykuya dalınca mı geliyor

İlk kez olmuş bir şeyse önemli değil.Herhangi bir şeyden huzursuz olmuş olabilir,bir ses mesela.Tedirginlik yaşamış ise uyumayabilir.Ya da uyku tutmamış olabilir.Bizlerde nasıl bazen uyku tutmadığında sağa sola döneriz mesela.Ya da çok hafif bir ağrı çektiğimizde uyuyamayız,hayvanlarda da olabilir bu tarz şeyler.Yemeği ağır gelmiş olabilir,biraz geç vakitte yediyse hafif bir mide ağrısı çekmiş olabilir,herşey olabilir.Siz sadece şimdilik gözlemleyin,bunu alışkanlık haline getirmiş mi,yoksa tek gecelik bir şey miymiş önemli olan o.

mehmet uçar Katıldı: 5 yıl önce

Kapı açık uyuyan

Orijinalden alıntı: limon37

Kapı açık uyuyan

o zamanda yerine yatmıyor. ya yatak odasındakı halının üzerinde uyuyor yada yatakta ayak ucumuzda.

Liv Mızrak Katıldı: 7 yıl önce

Köpekler bizlerin duyamadığı pek çok şeyi duyar,bizlerin kokusunu alamadığı nice şeylerin kokusunu alırlar. Biz Odi ile yatıyoruz ne zaman sokakta başka köpek kokusu vs alırsa bir hışımla pencereye koşuyor gözetliyor. Her gece bunu birkaç defa yapıyor ama sonra tekrar uyumaya dönüyor. O yüzden merak etmeyin önemli bir şey yoktur. 

teşekkürler yorumlarınız için..

http://forum.petarkadas.com/kopekler-genel/lanet-insanlar 

Can Peksevin Katıldı: 6 yıl önce

Eger suan baktiginiz yere yeni geldiyse bu adaptasyon surecindeki heyecan cok normal thoru ilk getirdigimde gece boyunca dili disarida nefes alarak yatmayip tum evi dolanarak 2 gun tuvaletini yapmadığını hatırlarım, heyecan yeni insanlar yeni ortam belki kurtarilmanin mutlulugu bunlara sebep olabiliyor zamanla alisir onu belirlediginiz yerde yatirmaya ozen gösterin agladiginda kapi tirmaladiginda yanina gidip sevip rahatlamayin bu onda alışkanlık yapar